לא קורה הרבה שמאחורי סרט שכזה עומדת הפקה בינלאומית עתירת תקציב וזה בטח מפתיע שמי שביים אותו הוא ג'וזה פדילה (במאי הסדרה המצליחה "נרקוס"), אך בסרט "7 ימים באנטבה" זה קרה! עלילת הסרט, הבריטי אמריקאי מגוללת את סיפורו של אחד ממבצעי החילוץ המרשימים והנועזים שהיו בישראל- מבצע יונתן שנקרא על של יוני נתניהו שנהרג במהלכו.

בעוד שבין הנוכחים היו אהוד ברק ויובל רבין, בנו של רה"מ בזמן המבצע יצחק רבין, משפחתו של יוני, הלוא הם הזוג נתניהו, ראש הממשלה בנימין ורעייתו שרה לא הגיעו לצפות בפרימיירה החגיגית בקולנוע "לב". הסיבה? "אילוצי לו"ז" כמובן.


נטלי אהרון, אהוד ברק, נילי ברק, יובל רבין (צילום: אבשלום ששוני)נטלי אהרון, אהוד ברק, נילי ברק, יובל רבין (צילום: אבשלום ששוני)

עסוקים. שרה ובנימין נתניהו (צילום: לע"מ)עסוקים. שרה ובנימין נתניהו (צילום: לע"מ)

מי שכן הגיעו לראות עצמם על המסך הגדול היו ליאור אשכנזי שמגלם את יצחק רבין, אנחל בונני בתפקיד יוני נתניהו, יפתח קליין בתפקיד אהוד ברק, מארק איווניר בתפקיד מוטה גור, מייקל לואיס בתפקיד מוקי בצר ונתי רביץ בתפקיד בני פלד. בין הנוכחים באירוע: גיא זוארץ, אורי פפר, השחקן אביב אלוש עם אשתו נופר, הפוליטיקאי עומר בר לב, אמיר עופר- החייל ראשון שפרץ לטרמינל באנטבה, חטופים ומשתתפים נוספים במבצע, ועוד.


אביב ונופר אלושאביב ונופר אלוש

אנחל בונני, גיא זוארץ, ליאור אשכנזי והמפיקה קייט סלומוןאנחל בונני, גיא זוארץ, ליאור אשכנזי והמפיקה קייט סלומון


אורי פפראורי פפר