השחקנית המוערכת יעל אבקסיס, שרק הולכת ומשתבחת עם השנים נתפסה על ידי צלם הפפראצי מתנשקת עם גבר אחר שהוא לא צח בר, בן הזוג שלה בשנתיים האחרונות שצעיר ממנה בעשור ואפילו התחיל להגיע איתה לאירועים מתוקשרים בתקופה האחרונה.

אז מי הבחור המסתורי שנתפס אמש מנשק בתשוקה את השחקנית בשפתיה בתערוכה של "ז'ה טם רונית אלקבץ" שהתקיימה במוזיאון העיצוב בחולון בטקס הענקת מלגות ופרסי קולנוע על שם אלקבץ?


לא מדברים על נשיקה ביד. יעל אבקסיס ואבנר ישר (צילום: רפי דלויה)לא מדברים על נשיקה ביד. יעל אבקסיס ואבנר ישר (צילום: רפי דלויה)

בפה!בפה!

אז נתחיל ונאמר כי מדובר בנשיקה חברית ולא רומנטית והבחור המנשק הוא לא אחר מהאדריכל המצליח אבנר ישר ובעלה של רונית אלקבץ ז"ל, חברתה הטובה של אבקסיס שתמכה ושמרה על קשרי חברות הדוקים עם הבעל השכול עד עכשיו מה שאולי יכול להסביר את הנשיקה הידידותית.

בין הנוכחים הנוספים שהתייצבו הם חבריה הטובים של אלקבץ ביניהם השחקנית קרן מור בחולצה שקופה, יבגניה דודינה, ריימונד אמסלם ואחרים.


מביטות מהצד? יבגניה דודינה, קרן מור וריימונד אמסלםמביטות מהצד? יבגניה דודינה, קרן מור וריימונד אמסלם

 שלומי אלקבץ, יעל אבקסיס, קרן מור, יבגניה דודינה, אמיר פכרדין זוכה בטקס ואבנר ישר שלומי אלקבץ, יעל אבקסיס, קרן מור, יבגניה דודינה, אמיר פכרדין זוכה בטקס ואבנר ישר