הכוכבת הישראלית המצליחה בעולם גל גדות ששוהה בימים אלו בארצנו הקטנטונת, החליטה לעקוץ בהומור את הקולגה שלה לתעשיית סרטי גיבורי העל ריאן ריינולדס בפומבי, בחשבון האינסטגרם שלה. גדות הוונדרוומן ההוליוודית שיתפה תמונה של ריינלודס מקידום הסרט "דדפול" בה הוא נראה עומד עם דמותו כשידיו מוצלבות על החזה וטענה כי הוא מנסה לגנוב לה הלוק.

מדובר בתנוחה שזהה לעמידה האייקונית כשהיידים ב"קרוס" שגורמת לה לשחרר את כוחות העל שלה. לצד התמונה כתבה גדות "אחי, גנבת את המראה שלי" לצד אימוג'י של שטן, ואימוג'י של קריצה. ריינדולס לא נותר חייב והשיב לכוכבת בחשבון הטוויטר שלו "חיקוי הוא הצורה הכנה ביותר של גניבה".


 

Dude stole my look!! ‍♀️ @vancityreynolds

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) onזאת לא הפעם הראשונה שיש תחרות בין שני השחקנים ההוליוודיים והסרטים בהם הם מככבים ונראה כי הפעם גדות החליטה להשיב לריינלודס נקמה על שנה שעברה כשהשחקן העלה בהלצה תמונה של הדמות שלו מדדפול לובש שרשרת של וונדרוומן. מה שנעשה כעקיצה לאור ההצלחה הגדולה שגרף הסרט של השחקנית הישראלית לעומת הסרט שלו. השניים מכירים כבר זמן רב עוד מהתקופה ששיחקו יחד בסרט "קרימינל" שיצא באפריל לפני שנתיים, יחד עם קווין קוסטנר.


הורסת. גל גדות (צילום: גטי)הורסת. גל גדות (צילום: גטי)