אם חגיגות יום העצמאות לא הספיקו להן, קינחו נשות הביצה את סוף השבוע הארוך בדובדבן של הקצפת והרימו מסיבת הפתעה מושקעת לכוהנת הטיפוח של הסלבס, הקוסמטיקאית פולה בליק לרגל יום הולדתה ה- 47. פולה הוזמנה לביתה המפואר של חברתה הטובה לאה שנירר שרק לפני שבוע חגגה אף בעצמה יום הולדת 60, שם גילתה להפתעתה את כל חברותיה הטובות.

בשיירה מכובדת נכנסו בר רפאלי, סנדרה רינגלר, ציפי רפאלי, מיכל הקטנה ששוב נתנה שואו ריקודים מרשים יחד עם בעלה ניר והחברה הטובה ובת הזוג של בן אל תבורי אורטל עמר, מיקי מוכתר ההריונית, אופירה אסייג עם שמלה שלא ניתן להתעלם ממנה, שלי גפני, נטלי דדון, אירית רחמים, אורנה דץ, מושיק גלאמין ואחרים.


הביאו מתנות! מיכל הקטנה וניר ויצמןהביאו מתנות! מיכל הקטנה וניר ויצמן

התאוששה מתקרית בגדי הים. נטלי דדוןהתאוששה מתקרית בגדי הים. נטלי דדון

יפות יפות. בר רפאלי וסנדרה רינגלריפות יפות. בר רפאלי וסנדרה רינגלר

האורחים נהנו מחולצות וכובעים מעוצבים ועל הצד האמנותי כיכבה לינה מחול שהקדישה שיר לכלת השמחה, חן אהרוני ששר את הסינגל החדש שלו שהושמע לראשונה בקריירה שלו שבוע שעבר בגלגלצ, אורנה דץ וניקי גולדשטיין. בגזרת האוכל מגוון רחב של סושי כמובן, שולחן מתוקים ולקינוח טקס הפרשת חלה עליו הייתה אמונה המאסטר שפית ג'קי אזולאי.

הוזמנו אך לא הגיעו שרה נתניהו שבירכה את פולה באופן פרטי, מירי מסיקה ונועה קירל שהופיעו באותה עת באירוע פסקול המדינה לרגל חגיגות 70- שנה לישראל.


והשמלה? אופירה אסייגוהשמלה? אופירה אסייג

כאן בניתי את ביתי! מיכל הקטנה ואורנה דץכאן בניתי את ביתי! מיכל הקטנה ואורנה דץ

המארחת. לאה שניררהמארחת. לאה שנירר

רק בשמחותרק בשמחות

איפה הבטן?איפה הבטן? 

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on