5776103682001

הבוקר הוצג פורמט המוזיקה החדש והמסקרן של קשת 12 שייקרא "אביב או אייל" שיעלה בקיץ בהשתתפות היריבים (לשעבר?) אייל גולן ואביב גפן, כשאליהם תצטרף כ"בוררת" מירי מסיקה וכמנחה- ארז טל.  כשהם יושבים על אותה במה ומסיקה חוצצת בינהם טל העלה שאלות של "היה או לא היה" על השניים שהיו צ'ילבות שנים רבות ומסיקה הייתה צריכה לענות. אחד מהסיפורים עומד ממש להפתיע אתכם.

לפני כמה שנים אביב גפן יצר קשר עם גולן וביקש ממנו שיסדר לו ולמשפחתו הנחה במלון באילת. הסיפור כאמור "אמת" אך גפן מיהר להגן על עצמו וסיפר "זה נכון אבל אני לא אשם, חבר משותף שלנו אמר לי לדבר עם אייל כדי לשאול אותו איפה הכי כדאי לישון באילת, אז דיברתי עם אייל והוא עשה על זה חגיגות בתקשורת". גולן הגיב "אני לא יודע שמבקשים ממני משהו אני עושה"


היה או לא? אייל גולן, מירי מסיקה, אביב גפן וארז טל ( צילום מסך)היה או לא? אייל גולן, מירי מסיקה, אביב גפן וארז טל ( צילום מסך)

קורע (צילום: אביב חופי)קורע (צילום: אביב חופי)

אז האם גפן הודה בזמנו על המחווה? מסתבר שלא, וכחלק מהכנת השטח לפני היריבות שהולכת להיות גם על המסך גולן עקץ את גפן ואמר שלדעתו הגיע הזמן שהוא יקבל את התודה שמגיעה לו. האם הוא קיבל אותה? צפו בסרטון שלמעלה וגלו.


תודה? (צילום: אביב חופי)תודה? (צילום: אביב חופי)