הרבה הורמונים משתוללים היו אמש בפרימיירה לדרמה היומית החדשה של HOT "שלטון הצללים" כששלוש אימהות מאוד מאוד טריות הגיעו להשיק ולפרגן. לירז צ'רכי שבועיים אחרי הלידה, שרי גבעתי חודש אחרי הלידה והשחקנית מיטל גל חודש וחצי אחרי לידה עזבו לראשונה את הפעוטות הקטנות בהשגחה בביתם ויצאו לאירוע השקה.


איפה הבטן? שרי גבעתי ומיטל גל (צילום: רפי דלויה)איפה הבטן? שרי גבעתי ומיטל גל (צילום: רפי דלויה)

מושלמים. דניאל ליטמן, נועה קירל, אביב אלוש, חן אמסלם ושרי גבעתימושלמים. דניאל ליטמן, נועה קירל, אביב אלוש, חן אמסלם ושרי גבעתי

צ'רכי התלוותה לבעלה ולאב הטרי תום אבני שמככב בסדרה, גבעתי כוכבת הסדרה הגיעה עם בעלה אור לובושיץ, וגם מיטל גל שמשחקת בדרמה. שלושתן השיקו גזרה משולמת של אחרי הלידה ואומנם הן בחרו בשמלות שמסתירות את אזור הבטן כדי לטשטש ראיות אבל לא נראה כל זכר להריון שהיה. חוץ מהורמונים משתוללים של נשים אחרי לידה, הייתה נועה קירל אחת, מתבגרת מאוהבת שלראשונה תשחק בדרמה למבוגרים אך לא חלקה את הרגע עם החבר ברק שמיר שהתגייס רק יום לפני, חן אמסלם שמשכה את כל תשומת הלב עם שמלה כסופה היסטרית והגיעה עם בעלה מאור זגורי .

עוד התייצבו כוכב הסדרה אביב אלוש עם אשתו היפה נופר קורן, שרון גל ואשתו הטרייה נטלי קרני, פנינה רוזנלבום ובעלה רוני סימנוביץ' שיחתן החודש את בתו קורל עם קשר בארסה סרג'י רוברטו, ח"כ בדימוס אנסטסיה מיכאלי, דליה איציק ואחרים.


הורים לשניים. תום אבני ולירז צ'רכיהורים לשניים. תום אבני ולירז צ'רכי

אביב אלוש ואשתו נופראביב אלוש ואשתו נופר

בקרוב החגיגה אצלכם. פנינה רוזנבלום ורוני סימנוביץ'בקרוב החגיגה אצלכם. פנינה רוזנבלום ורוני סימנוביץ'

שרון גל ואשתו הטריהשרון גל ואשתו הטריה