למרות הסכסוך המשפטי והאשמות הקשות, הזמרת עדן בן זקן הזמינה לחתונה את נטע אלחימסטר אלא שהדוגמנית המפורסמת בחרה שלא להגיע לאירוע החשוב בחייה של המסלסלת ושוקי ביטון שיערך בעוד שבוע וחצי. למי שהספיק לשכוח, בפברואר האחרון התעוררה בן זקן לבשורות הקשות כי סרטון אינטימי שלה מודדת בגדי ים בחנות בננהוט של נטע אלחימסטר ונועה בני הופץ ברשת.

בן זקן הגישה תלונה במשטרה, והאשימה בין היתר את הדוגמנית אלחימסטר ואת שותפתה בהפצת הסרטון, "בן זקן מסיקה שהנכן עומדות, ביחד ולחוד, עם פרסום הסרטון והפצתו, וגרסתכן אינה אמת" כך כתב עורך דינה של בן זקן במכתב ההתראה לפני תביעה ששיגרה בן זקן לאלחימסטר. אלא שאז מצאה המשטרה את החשוד בהדלפה והתברר כי לאלחימסטר אין שום יד בדבר.


עדן בן זקן ושוקי ביטון מתכוננים לחתונה (צילום גולשים)עדן בן זקן ושוקי ביטון מתכוננים לחתונה (צילום גולשים)

מבריזה. נטע אלחמיסטר (צילום: אלעד גוטמן)מבריזה. נטע אלחמיסטר (צילום: אלעד גוטמן)

ב-24 למאי יתחתנו השניים ותופתעו לגלות שבין רשימת המוזמנים נמצאת גם הדוגמנית אלחמיסטר שעד לפני מספר שבועות הייתה בסכסוך משפטי עם הזמרת. למרות ההזמנה שהעניקה הזמרת ליריבה שלה בדימוס, אלחימסטר לא תגיע לחתונה. אז מדוע בחרה הדוגמנית שלא להתייצב לאחת החתונות הנחשקות בביצה?

הסיבה? פשוטה יותר ממה שתחשבו- חופשה רומנטית במאלדיביים שתיכננה מלכת בגדי הים עם בן זוגה רמי גרשון במועד שנופל בדיוק על מועד החתונה. מקריות או התחמקות לא ברור. אגב לפי כל הרמזים,  אלחמיסטר אולי תשוב משם בעצמה עם טבעת והצעת נישואים אבל עד שזה יקרה תפסנו אותה בהשקת משקפי השמש של מותג העל סלין בסניף אירוקה בקניון האופנה תל אביב להם היא משמשת פרזנטורית.


תסתדר בלעדיה? שוקי ועדן (צילום: אלירן פאר, אור גפן)תסתדר בלעדיה? שוקי ועדן (צילום: אלירן פאר, אור גפן)

בוחרתבוחרת
משקפיים למסיבת רווקות כבר ישמשקפיים למסיבת רווקות כבר יש