כשכוכבת חתונה ממבט ראשון אמרה באחד הראיונות שאת הגבר הבא שלה היא תבחר בעצמה, היא ידעה בדיוק על מה היא מדברת, כי היא בחרה והיא  לגמרי מאושרת. כבר מזה כחודשיים וחצי שאחווה סיטבון נמצאת בזוגיות דביקה עם המוזיקאי דודי בר דוד, וטל כוכבא אקס מהריאלטי "חתונה ממבט ראשון", כבר מזמן הפך להיסטוריה. 


סיטבון ובר דוד שמרבים לפקוד לאחרונה יחדיו אירועים מתוקשרים נצפו בסופ"ש האחרון באירוע ההשקה לרגל אלבומו החדש של אליעד נחום "תמיד חלמתי" בהאנגר 11. סיטבון נראתה קורנת מאושר ואהבה, ולא הצליחה לרגע להסיר את ידיה  או שפתיה מהבויפרנד החדש ולהציג עליו בעלות לעולם. עוד נצפתה הטניסאית שחר פאר וארוסה ד'ר אילון רם שביקש את ידה בתחילת השנה אחרי שנה של זוגיות יציבה.


קיבל על הבמה אלבום פלטינה. אליעד נחום, צילום: אור גפןקיבל על הבמה אלבום פלטינה. אליעד נחום, צילום: אור גפן


מהזירה המוזיקלית הגיעו הקולגות לפרגן שמעון בוסקילה, סאבלימינל ואשתו, עידן יניב, קובי אפללו, קובי אוז, מושיקו שטרן, כוכבי "שמש" שהגיעו לפרגן לאליעד אותו הם מכירים כשהיה עוד ילד ביניהם גלית גיאת וזבולון מיכאלשווילי, עוד בלטה הבלוגרית אשלי וקסמן בקשי שהציגה הריון מתקדם. במהלך ההופעה אליעד נחום קיבל על הבמה אלבום פלטינה על אלבומו החדש, וגם הפתיע את המוזמנים כשערך מחווה מיוחדת לאליל שלו מייקל ג'קסון.

בא לפרגן. סאבלימינל במופע ההשקה, צילום: אור גפןבא לפרגן. סאבלימינל במופע ההשקה, צילום: אור גפן


כבר לא מניאק. כוכבי שמש הגיעו גם הם. צילום: אור גפןכבר לא מניאק. כוכבי שמש הגיעו גם הם. צילום: אור גפן