אחרי שנה של זוגיות שכללה עליות ומורדות, הכחשות גורפות לקשר והתחמקויות ממדורי הבידור, היהלומן ישראל אור והדוגמנית קסניה טרנטול חזרו לזרועות האחד של השניה והחליטו להשיק לראשונה את הזוגיות שלהם בפומבי באירוע מתוקשר.

אתמול בערב התייצבו לראשונה טרנטול ואור כזוג מול המצלמות באירוע השקת גיליון בגדי הים של בלייזר בשלוותא. השניים ניהלו קשר זוגי אותו חשפנו לראשונה, רגע אחרי שטרנטול נפרדה מבן זוגה עומרי בן נתן וביטלה את החתונה. השניים נפרדו וחזרו ושוב נפרדו רק שהפרידה האחרונה נמשכה מספר חודשים וכעת הם שבו לזרועות האחד של השנייה והחליטו לא להסתתר יותר ממדורי הבידור.


נראים מאושרים (צילום: אביב חופי)נראים מאושרים (צילום: אביב חופי)

שיהיה בהצלחהשיהיה בהצלחה

דווקא ביום שבו בחרו להגיע לאירוע השקה כזוג לכל דבר, נתקלו באקסית המיתולוגית של אור, מלכת היופי בדימוס טיטי איינאו שבילתה את הערב עם אימרי זיו ונאלצה לצפות בחברתה בדימוס והאקס שלה נהנים מהתהילה הזוגית. עוד התייצבו נטלי דדון, אביבית בר זוהר שחזרה מחופשה ראשונה בים המלח, נציגי התוכנית "המירוץ למיליון" דניאל ואליהו ואן זיווי וירדן ויזל, טל כוכבא וחבריו לתוכנית "חתונה ממבט ראשון", דורין סגול, יהודה עמר, שגיא ביטבוקס, עדי ביטי ועוד רבים ואחרים.


טיטי איינאו ואימרי זיו (צילום: אבשלום ששוני)טיטי איינאו ואימרי זיו (צילום: אבשלום ששוני)

כבר לא רצים. דניאל ואליהו ואן וירדן (צילום: ראובן שניידר)כבר לא רצים. דניאל ואליהו ואן וירדן (צילום: ראובן שניידר)

ריי שגב ונטלי דדון (צילום: ראובן שניידר)ריי שגב ונטלי דדון (צילום: ראובן שניידר)