פעם לפני שנים, הרבה לפני יהודה ושלומית, נינט ורן דנקנר ואייל גולן ואילנית כיכבו במדורי הבידור הפאוור קאפל של הביצה דאז פנינה רוזנבלום ומשה חיים שהיו בשיא תהילתם בימים שהוא שימש הפרזנטור שלה למוצרי הקוסמטיקה שהיא מכרה.

מאז שפירקו את החבילה והתגרשו עם שני ילדים חן וגל אותם אימצו, הספיק משה לחזור לאנונימיות להתרחק מאור הזרקורים, להתחזק ולהפוך לאדם דתי. פנינה מצידה, נותרה בשיאה, מקפצת מפוליטיקה לתמרוקים, אוכל לחיות, סדרת רטבים ולנישואים לרוני סימנוביץ'.


פנינה רוזנבלום, רוני סימנוביץ' (צילום: ניר פקין)פנינה רוזנבלום, רוני סימנוביץ' (צילום: ניר פקין)

אז אחרי הפוקוס שזכתה בתו של בעלה של פנינה, קורל סימנוביץ' הגיע הזמן להביא קצת נחת לאישה והבלונד ולצאצאיה. אתמול פנינה רוזנבלום והאקס המיתולוגי חיים משה התאחדו שוב אחרי 15 שנה בנפרד לרגל קבלת התואר הראשון של חן, בתם ומשתתפת בדימוס במירוץ למיליון. כולם, יחד עם החבר של הבת שלומי חיים שאף נושא את אותו משפחה כמו אביה של חברתו ונפגשו בטקס הענקת התואר. האקסים המיתולגים הצטלמו לתמונה משותפת עם שני ילדיהם והחזירו עטרה ליושנה.


האיחוד. גל, חן, פנינה רוזנבלום, משה חיים, שלומי חיים (צילום: יח"צ)האיחוד. גל, חן, פנינה רוזנבלום, משה חיים, שלומי חיים (צילום: יח"צ)