אין רגע מלחיץ יותר עבור דוגמנית מצליחה שפוסעת על מסלול התצוגה כשכל האורחים במקום בוחנים כל צעד ותנועה שלה על המסלול על רקע פלאשים של המצלמות. בחמישי האחרון מלכת היופי בדימוס טיטי איינאו השתתפה בתצוגת האופנה הראשונה מסוגה בישראל של חברת "חמת" בהפקת מוטי רייף ופתחה את טקס ה-Wall star Award ,ביוזמת קבוצת עופרה שמעוני בסיטי טאואר ברמת גן והמבאס מכל קרה.

איינאו שמתגוררת בניכר ושוהה בימים אלה בישראל, חזרה למקום האהוב עליה וצעדה בבטחה על המסלול התצוגה אלא שבפינאלה, נעל העקב הגבוהה שנעלה נקרעה וכמעט גרמה לדוגמנית למעוד ולהשתטח על המסלול. 


טיטי איינאו (צילום: פאביאן קולדורף)טיטי איינאו (צילום: פאביאן קולדורף)

למזלה, בדיוק באותה העת הקולגות שלה למסלול יצאו גם הן בסיום התצוגה ויעל רייך שקלטה את המצוקה של איינאו נחלצה בין רגע לעזרתה ובלמה את נפילתה הצפויה, וכך הפסדנו התרסקות פוטוגנית.


(צילום: רפי דלויה)(צילום: רפי דלויה)

בתצוגת האופנה הוצגו דגמים פרי שיתוף פעולה של אדריכלים ומעצבי האופנה מהנחשבים בישראל בהשראת קולקציית הברזים החדשה של חברת "חמת" ביניהם, האדריכל ינאי פרישרגוטמן בעלו של אמיר פיי גוטמן ז"ל שעיצב עם אלון לבנה בגד שהציגה תאלין אבו חנא, ואלברט אסקולהעזר בעלו של אסי עזר שעיצב עם ויוי בלאיש. עוד השתתפו בתצוגה נועם פרוסט, יערה בנבנישתי, שביט ויזל, רונית יודקביץ', הודא נקש ועוד. באירוע הוכרזו הזוכים בתחום האדריכלות העיצוב והנדל"ן ואת הפרסים העניקו להם רני רהב, נטלי דדון ושירלי בוגנים.


ינאי פרישר גוטמן ואלברט אסקולה עזר (צילום:  רפי דלויה)ינאי פרישר גוטמן ואלברט אסקולה עזר (צילום: רפי דלויה)

תאלין אבו חנא (יואב פרידלנד)תאלין אבו חנא (יואב פרידלנד)

יערה בנבנישתי, שביט ויזל (צילום: פאביאן קולדרוף)יערה בנבנישתי, שביט ויזל (צילום: פאביאן קולדרוף)

שירלי בוגנים (צילום: רפי דלויה)שירלי בוגנים (צילום: רפי דלויה)

מוטי רייף, נטלי דדון (צילום: פביאן קולדורף)מוטי רייף, נטלי דדון (צילום: פביאן קולדורף)