מצעד הגאווה היה רק יריית הפתיחה לחגיגות הקהילה בסוף השבוע האחרון, כי בשבת חתמו את המצעד 12000 איש שחגגו בקונצרט הגאווה של עופר ניסים ונגני סימפונט רעננה בגני התערוכה בתל אביב. גם מקבץ רב של סלבס סטרייטים התייצבו לחגוג עם הקהילה במתחם ה-VIP של קסטרו, נותנת החסות הראשית של המסיבה.

הזמר אייל גולן שלא הופיע עד כה במצעדי הגאווה חגג עם הקהילה במסיבה למרות ועל אף הפרשייה החדשה שלו בקאמרי שמושכת כותרות ומעלה לסדר היום שוב את עניין הקטינות. לא רק גולן התייצב וחגג עם הקהילה כי גם נטלי דדון שנטען לאחרונה כי מתנהל על רומן בינה לבין הזמר המסלסל הגיעה והשניים התקרחנו לחוד, כשלא נצפו מפזזים יחדיו. 


כאילו אף אחד לא רואה. נטלי דדון (צילום: דנה קופל)כאילו אף אחד לא רואה. נטלי דדון (צילום: דנה קופל)

עדיין זכה לנשיקה. אייל גולן דודו כהן עדיין זכה לנשיקה. אייל גולן דודו כהן

עוד סטרייטים שבאו להרים: עינת ארליך, אוולין הגואל, מאיה בצלאל, עדן פינס, עומרי בן נתן, ניקי גולדשטיין, מרינה קבישר ומעיין אשכנזי שנצפתה בסופ"ש האחרון מקפצת ממסיבה אחת לשנייה, נטולת הצמוד אביחי אוחנה אבל אבל אל דאגה למי שחשש, ממש לא מדובר בפרידה. בלט במיוחד בן זוגו הטרי של ינאי פרישר גוטמן רון בן שחר, ועוד נראו מהקהילה, מושיק גלאמין, תאלין אבו חנא, בל אגם, ליאון שניידרובסקי, דודו כהן, הראל סקעת ועידן רול, גל אוחובסקי ואחרים.


עינת ארליך, טום באוםעינת ארליך, טום באום

איפה עומר אדם? עדן פינסאיפה עומר אדם? עדן פינס

גל אמיתיגל אמיתי

בל אגם ונטלי דדוןבל אגם ונטלי דדון

הכל רגוע. מעיין אשכנזיהכל רגוע. מעיין אשכנזי

הורסים. עידן רול והראל סקעתהורסים. עידן רול והראל סקעת

תאלין אבו חנאתאלין אבו חנא

דורון מדלידורון מדלי

רון בן שחררון בן שחר