תהיתם לעצמכם מה עושים מנחי "האח הגדול" כשהם לא מעבירים את יומם באולפני נווה אילן? בעוד שלירון ויצמן בטח עסוקה בלהיות אמא במשרה מלאה בזמנה הפנוי, עפר שכטר הרווק הנצחי ואסי ישראלוף יוצאים לבלות. בהימורים!

אז לפני שאתם מצלצלים למשטרה ומדווחים על פעילות לא חוקית של צמד המנחים נסביר כי השניים התייצבו אתמול בטורניר הפוקר הראשון שנערך בישראל כשכל ההכנסות של האירוע מוקדשים לילדי וראייטי בהובלתו של נשיא ורייאטי ישראל אודי אנג'ל ויו"ר וראייטי ישראל, אורי סלונים.  את האירוע יזמו דווקא חברי הדור הצעיר של וראייטי בינהם אנדי רם, מיכל סלונים וסער אשרוף.


תראו כמה ז'יטונים! (צילומים: גונן שמר)תראו כמה ז'יטונים! (צילומים: גונן שמר)

אסי ישראלוף, אנדי רם, עידן ורד, יוסי בניוןאסי ישראלוף, אנדי רם, עידן ורד, יוסי בניון

טורנירי פוקר נחשבים לאירועי גיוס הכספים הבולטים והמוצלחים ברחבי העולם ואתמול הוכיחה גם הצמרת העסקית- חברתית בישראל, שגם כאן זה עובד מצוין והאירוע הוכתר כמסורת שנתית, כאשר המשתתפים כבר מתחילים להתאמן לקראת הטורניר בשנה הבאה. בין 200 השחקנים והמעודדים שנכחו אמש ניתן היה למצוא, משחקים סביב השולחנות את הנציגות הנשית דנה גרוצקי, והגברים אורי פפר, קובי מימון, אלי יצפאן, אמירם טובים, יוסי בניון, עידן ורד, רועי לוי. עודדו מהצד - בר זומר, ציפי רפאלי, שי-לי שינדלר, יערה בנבנישתי, מלכת היופי הטריה ניקול רזניקוב.


אלופה! דנה גרוצקיאלופה! דנה גרוצקי

לא שמע שאסור טלפונים בשולחן? אלי יצפאןלא שמע שאסור טלפונים בשולחן? אלי יצפאן

יעל גולדמן יודעת שאתה פה? אורי פפריעל גולדמן יודעת שאתה פה? אורי פפר

יעל גולדמן יודעת שאתה פה? אורי פפריעל גולדמן יודעת שאתה פה? אורי פפר

בר זומר ובן זוגהבר זומר ובן זוגה

זוכה. קובי מימוןזוכה. קובי מימון

פולה בליק וציפי רפאליפולה בליק וציפי רפאלי