עכשיו זה רשמי! האחות הצעירה לבית אטיאס, השחקנית שני נישאה אמש לבחיר ליבה טום שלום. אחרי מסיבת רווקות מושקעת בצפון הארץ, אטיאס ג'וניור צעדה בשביל חופה, נשבעה אמונים ושינתה סטטוס לאישה נשואה כדין וכדת.

הכלה הצעירה החליפה לא פחות ולא יותר משלוש שמלות כלה אותן עיצב דרור קונטנטו שעיצב שמלות גם לכל בנות המשפחה. האורחים שהגיעו עד לקיסריה לחגוג עם החתן והכלה לרגע התבלבלו בין הכלה שני לאחותה מורן ולא רק בגלל הדמיון בין השתיים אלא כי באומץ רב, מורן לבשה גם היא שמלה בצבע שמנת ונראתה כמו הכלה בעצמה ובכך עברה השחקנית הבינלאומית על הכללים הלא כתובים והאסורים בחתונה: לא לובשים שמלה לבנה/ שנראית לבנה בחתונה כשאת לא הכלה ולא גונבים לכלה את הפוקוס.


מורן אטיאס, יניב קצב, דרור קונטנטו, שני אטיאס (צילום: כתום צלמים)מורן אטיאס, יניב קצב, דרור קונטנטו, שני אטיאס (צילום: כתום צלמים)

אבל אין מה לכעוס כי הקשר של האחיות אטיאס הוא כ"כ חזק, ששום פוקוס לא נלקח מאף אחת. מורן הגיעה לחתונה עם בן זוגה הטרי, מלך, אותו הקפידה מאוד להסתיר מכל עדשות המצלמה. בין האורחים המפורסמים שהגיעו לשלשל צ'ק בלטו דר זוזובסקי, מיכל ינאי, יערה בנבנישתי ובעלה, שירן סנדל, אודליה הלוי, דניאל מורשת, חן אהרוני, אפרת דור ואחרים.


מבט לחופה (צילום: אינסטגרם)מבט לחופה (צילום: אינסטגרם)

חמודים (צילום: כתום צלמים)חמודים (צילום: כתום צלמים)

השמלה השניההשמלה השניה

עם שירן סנדלעם שירן סנדל

עם דר זוזובסקיעם דר זוזובסקי