רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו שמה את כל הבעיות המדיניות של ישראל בצד ופותחת את השבוע באירוע השקה אליו הגיעה כאחת מכוכבות הביצה הנוצצות. נתניהו, שלא נוהגת להגיע לאירועי השקה מתוקשרים, מגיעה רק לאלה של חברותיה החדשות הסטייליסטית סנדרה רינגלר וניקול ראידמן שכן שתיהן אחראיות על המהפך הגדול שלה ומסכמות את פוטנציאל היופי הגלום בגברת נתניהו ונראה כי היא מוקירה ומעריכה אותן על כך.

אמש התייצבה גברת נתניהו לפרגן לחברתה הסטייליסטית בהשקה של "טרווליסטה", חברת תיירות האופנה החדשה שבבעלותה. רינגלר ואשת ראש הממשלה פקדו שתיהן את המקום כמו חברות טובות מהתיכון שתיאמו מראש לוק זהה למסיבה כששתיהן הגיעו בשמלה שחורה ואבנים מנצנצות לצד בלונד בוהק.


בלינג. סנדרה רינגלר ושרה נתניהובלינג. סנדרה רינגלר ושרה נתניהו

כמו שאר כוכבות התעשייה והריאליטי שהיו במקום גם הגברת הראשונה הייתה מאוד ידידותית ופיזרה חיוכים גדולים מול עדשת המצלמה. הגיעו לפרגן ולהתחכך באליטה הפוליטית השף והבעל של רינגלר שגב משה, קורין גדעון, שי מיקה, קים אור אזולאי, מלי לוי ושמעון גרשון, מושיק גלאמין, מור סילבר ובעלה ודים, דורית בר אור, שירלי בוגנים. ניכר חסרונה של חברתה הטובה ביותר בר רפאלי וגם לא נראתה נציגות מטעמה של אמה ציפי שעל פי הדיווחים בילו באירוע משפחתי. 


פוזה למצלמהפוזה למצלמה

ואחת עם הבעל והשףואחת עם הבעל והשף

שי מיקה, קים אור אזולאי, ירדן ויזלשי מיקה, קים אור אזולאי, ירדן ויזל

מור סילבר ובעלה ודיםמור סילבר ובעלה ודים

סנדרה ודורית בר אורסנדרה ודורית בר אור

גם קורין גדעון פהגם קורין גדעון פה

גם מקורב לאשת ראש הממשלה. מושיק גלאמיןגם מקורב לאשת ראש הממשלה. מושיק גלאמין

הורסתהורסת