אליאב אוזן כמעט חשב שהרומן שלו עם בית החולים איכילוב נגמר והוא יוכל להשתחרר לחלוטין, אך מציאות לחוד ולמרות שהרופאים חשבו שיוכל לחזור הביתה ולהשתחרר מהאשפוז, הם החליטו לא לקחת סיכון ובחרו להשאיר אותו עוד כמה ימים להשגחה, אך נתנו למקעקע וכוכב הריאליטי אוזן אישור מיוחד לצאת לכמה שעות, לטובת אירוע פתיחת המכון החדש שלו ושל אשתו דנית גרינברג לרפואה אסתטית.

בוגר "האח הגדול" שמחזיק עסק מצליח לקעקועים פתח עם אשתו מכון חדש שבין היתר גם עורך הסרת קעקועים לאלה שהתחרטו לכן עכשיו כבר אין תירוצים ואוזן, שמקעקע שנים את כל כוכבי הביצה אבל לא מתהדר בעצמו באף לא קעקוע אחד, החליט שהגיע הזמן שלו ובספטמבר הקרוב יתחדש בקעקוע ראשון. אז אחרי לא מעט לבטים, אוזן מתכנן לעשות קעקוע ראשון וגדול על גופו השרירי המגולל את כל סיפור חייו וימוקם על כל היד מפרק כף היד ועד לחזה. מה שמעודד, זה שבמידה ולא יאהב את הטאטו החדש הוא תמיד יוכל להסירו במכון החדש שפתח.


הכי חמודים בעולם. אליאב אוזן ודנית גרינברג (צילום פז)הכי חמודים בעולם. אליאב אוזן ודנית גרינברג (צילום פז)

אגב אם תהיתם, למרות שהוא אמן מדופלם, מי שצפוי לעשות לאוזן את הקעקוע זה לא הוא עצמו אלא יהודה אלמליח שעובד איתו. אל אירוע הפתיחה התייצבו החברים הטובים לפרגן ולשאת את "ברכת העסק": שי מיקה, נטלי דדון, קסניה טרנטול, טום אביב, דנה זרמון ובעלה גיא ביטון, עדן סבן ואדם טל,  חיים רביבו ואשתו שגית, האח הגדול בדימוס יורם זק שגם חיתן את אוזן וגרינברג, טילטיל ודפנה ארמוני.


מה קורה אח גדול? יורם זקמה קורה אח גדול? יורם זק

דנה זרמון וגיא ביטוןדנה זרמון וגיא ביטון

יפות יפות. נטלי דדון, קסניה טרנטול ושי מיקהיפות יפות. נטלי דדון, קסניה טרנטול ושי מיקה

עדן סבן ואדם טלעדן סבן ואדם טל

חיים ושגית רביבוחיים ושגית רביבו