אחרי כמעט שנה של זוגיות פוטוגנית שניצתה בעקבות צילומי הקמפיינים המשותפים של חברת רנואר, להם הם משמשים פרזנטורים, פירקו הזוג הפוטוגני ניבר מדר וגפן ברקאי את החבילה ונפרדו. בסוף השבוע האחרון השניים נאלצו להיפגש בפעם הראשונה מאז הפרידה על סט הצילומים לקמפיין הג'ינסים של החברה, כשבניהם צלע שלישית- יהודה לוי.

מקורות על הסט דיווחו כי הזוג הפרוד הטרי ניסה לשדר עסקים כרגיל ולהיות מקצוענים בצילומים אך בכל זאת נרשם מתח גדול באוויר והשניים נמנעו מלהיות אחד ליד השנייה בהפסקות בין לבין הצילומים. כשנשאלה מדר על המצב הרגיש של להצטלם לצד האקס הטרי אמרה שהם נשארו חברים טובים כפי שהיו לפני ושלצערה היו משקעים רבים שגרמו לזה שהם לא יוכלו להיות יחד.

מזל שיהודה היה כדי לשבור את הקרח. יהודה לוי, ניבר מדר, גפן ברקאי (צילומים: לנס הפקות)
מזל שיהודה היה כדי לשבור את הקרח. יהודה לוי, ניבר מדר, גפן ברקאי (צילומים: לנס הפקות)בתום הצילומים ארז ברקאי מזוודה והתעופף לוויקנד ביוון שסגר בספונטניות יחד עם חברים טובים במטרה להתאושש מהפרידה מול נופי חופיה הקסומים של יוון ולצד אוכל טוב ונגינת הבוזוקי. לקמפיין המדובר מצטרפת לראשונה הזמרת עדן בן זקן בשיתוף פעולה חד פעמי בו חידשה להיט משנות ה- 80 שילווה את הפרסומת של החברה.

התיעוד היחיד מהסט
התיעוד היחיד מהסט

רוקדים עם יהודה
רוקדים עם יהודה

מדברים עם יהודה
מדברים עם יהודה

איך מפספסים כזה דבר?
איך מפספסים כזה דבר?