ביום חמישי האחרון הרימו הזוג הגרוש אייל גולן ואילנית לוי חגיגת בת מצווה נוצצת ומושקעת לבתם המשותפת אלין במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב, בעוד הבן ליאם בחר לחגוג בצניעות את עלייתו לתורה בירושלים בשנה שעברה. הפעם, כל התעשייה התייצבה לחגוג להורים הנרגשים וליהנות מערב מושקע בהפקת אירית רחמים, שכולל הופעות של נועה קירל סטטיק ובן אל, סטפן, איתי לוי ואחרים.

אחרי שבילו יחד בישיבות הפקה ותקציבים, הייתם מצפים שלטובת האירוע החגיגי ישאירו ההורים את העבר מאחור ויחברו לתמונה משפחתית אחת משותפת הכוללת את אלין וליאם, שתצטרף לאלבום הזיכרונות של כלת הבת מצווה. אבל כנראה שלמרות הכל לא הכל נוצץ, אילנית לוי בחרה להצטלם עם בתה לצד ארוסה הטרי אלירז שדה, ואייל הצטלם לבדו עם בתו ובניו.


אייל והילדים ליאם אלין ויאן (צילום: קמילה אומנות הצילום)אייל והילדים ליאם אלין ויאן (צילום: קמילה אומנות הצילום)

אילנית והילדים (צילום: קמילה אומנות הצילום)אילנית והילדים (צילום: קמילה אומנות הצילום)

אם לא די בכך שלא סיפקו תמונה משפחתית אחת משותפת, גם בסרטון הקליפ שערכה אירית רחמים ושמסכם את חגיגות אירוע הבת מצווה אותו החליט גולן לשתף ברשתות החברתיות, לא היה ולו זכר קטן למלכת היופי בדימוס והאמא הגאה אילנית לוי. גם הברכות היו בהפרד ומשול- כשאבא אייל עלה על הבמה נרגש לברך את בתו ( את התיעוד תוכלו למצוא בוידאו שבראש הכתבה) ואמא אילנית ומשפחתה ערכו סרטון ושיר מרגש.


עם סבתא רונית (צילום: קמילה אומנות הצילום)עם סבתא רונית (צילום: קמילה אומנות הצילום)

 

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

עם אלירז (צילום פרטי)עם אלירז (צילום פרטי)