נראה שאחרי התאונות האחרונות של זוג האוהבים שלומית מלכה ויהודה לוי, הם לא לוקחים סיכונים  כך שאתמול, הדוגמנית היפה השאירה את הקורקינט החשמלי והקסדה בבית והגיעה לאירוע ההשקה היוקרתי של הבושם החדש של קוואלי, לו היא משמשת כפרזנטורית- לימוזינה שחורה, ארוכה ומפוארת.

הראשון להתייצב במלון jaffa שעוצב במיוחד לטובת האירוע היה הבעל האוהב יהודה לוי כשאחריו הצטרפה אשתו מלכה בנינוח בינלאומי, בשמלה יפהייפיה. השניים, שנראו מאוהבים מתמיד פיזרו חיוכים לעבר המצלמות והיו מאושרים לספר כי אחרי שבשנה שעברה התכניות לנסוע לפסטיבל ה"ברנינג מן" בנאבדה בארה"ב בוטלו בעקבות התאונה הקשה שעברה מלכה, ביום שישי הקרוב הם יגשימו חלום ויטוסו לראשונה כזוג נשוי לפסטיבל האהוב עליהם במדבר.

הם מאוהבים וגם אנחנו! שלומית מלכה ויהודה לוי (צילומים: לנס הפקות)הם מאוהבים וגם אנחנו! שלומית מלכה ויהודה לוי (צילומים: לנס הפקות)

לוק מהפנטלוק מהפנט


עוד הגיעו לאירוע, הזמרת מרינה מקסימיליאן שהייתה אמונה על הצד האמנותי של האירוע. מגי טביבי, מייקל לואיס, נועם פרוסט, סתיו סטרשקו, אברהם טל והחברות הטובות של מלכה לירן כוהנר עם בטן הריונית גדולה של חודש תשיעי, יערה בנבנישתי, מאיה ורטהיימר, שביט ויזל וליקי רוזנברג שהמשיכו עם הפרזנטורית לארוחת ערב אינטימית בוילה שהפכה לערב אחד לגן טוסקני פראי בדומה לגנים של העיר פירנצה, עיר הולדתו של המעצב רוברטו קוואלי, והמקום בו צולם סרטון הקמפיין של הבושם.
לא מפספסת. מגי טביבילא מפספסת. מגי טביבי

בקרוב תבקר בחדר לידה! לירן כוהנרבקרוב תבקר בחדר לידה! לירן כוהנר

החברות הכי טובות! לירן כוהנר, שביט ויזל, שלומית מלכה, יערה בנבנישתי, ליקי רוזנברג, מאיה ורטהימרהחברות הכי טובות! לירן כוהנר, שביט ויזל, שלומית מלכה, יערה בנבנישתי, ליקי רוזנברג, מאיה ורטהימר

מייקל לואיסמייקל לואיס

טום באוםטום באום