אדל בספלוב הודחה אתמול בשעות הלילה המאוחרות מבית "האח הגדול" וכבר היא משגרת מסר ראשון לעולם. נראה שלא עזרה תמיכת החברים המפורסמים שהציפו במהלך סוף השבוע האחרון את הרשתות החברתיות רגע לפני הכרזת חמישיית הגמר, וביקשו מהעוקבים שלהם להצביע לחברתם בספלוב כשביניהם בלטו מושיק גלאמין, נופר מור, שי מיקה, אלי פרץ מאולטרס, שגית רביבו ואבישג נגר ובספלוב בכל זאת ירדה במדרגות הבית.

בספלוב, הודחה מהבית רגע לפני הגמר אחרי שהות בת חודשיים וחזרה לזרועותיו של הארוס הטרי שלה מאץ' עבד והכלבלב שלה. את המסר הראשון ששלחה למעריצים בשעות הקטנות של הלילה רגע אחרי שחזרה מנווה אילן והתאוששה, בחרה לעשות ממיטתה, בעוד היא ובן הזוג שלה נראים עירומים מתחת לשמיכה.


אין כמו בבית. אדל בספלוב ומאץ' עבד (צילום: אינסטגרם)אין כמו בבית. אדל בספלוב ומאץ' עבד (צילום: אינסטגרם)

בסרטונים בסטורי היא סיפרה: "אני לא מספיקה לענות לכל התגובות, אני רק עכשיו הגעתי הביתה, ומלא טירוף הגעתי לאהובי היקר ולמשפחה שלי". בעוד מאץ' אומר ברקע "עכשיו יש לי סבלנות אליה" ובספלוב ממשיכה "עכשיו יש לו סבלנות אליי. תודה רבה לכולם על כל האהבה הזאת גם לכל הרעים, לא נורא, אנחנו נדבר ונפתור הכל, אני אוהבת המון נשיקות, אין כמו בבית".תחושת החמצה? (צילום: יח"צ רשת)תחושת החמצה? (צילום: יח"צ רשת)