5829914948001

צופים רבים (22.3 אחוזי רייטינג) החליטו לצפות אמש בשידור החגיגי של גמר "האח הגדול" רק כדי לגלות מיהו המתמודד האחרון שייצא מהבית ויזכה לכבות את האורות ולזכות בפרס המרגש- מיליון שקלים. בזמן שאתם ישבתם בבית, צפיתם בשידור החי וראיתם את מריה דומרק, מירב ישראל, אביבית בר זוהר, אליאב רחמים ואת ישראל אוגלבו יורדים זה אחר זה במדרגות הבית, צוות TMI היה באולפנים כדי לתעד את מה שמעניין אותכם באמת- מה קרה בזמן הפרסומות  ואיך הרגישו הדיירים לשעבר ובני המשפחה של הפיינליסטים.

(צילומים: אביב חופי)


שלושת המנחים המרוגשים. עפר שכטר, אסי ישראלוף ולירון ויצמן (צילום: אביב חופי)שלושת המנחים המרוגשים. עפר שכטר, אסי ישראלוף ולירון ויצמן (צילום: אביב חופי)

אז בזמן שהמצלמות כבו בכל כמה דקות, כל המתמודדים של העונה ניצלו את הדקות ביחד כדי להשלים פערים, להתנשק, להתחבק לסדר את האיפור, לצחוק ולחייך. מריה, שיצאה ראשונה הספיקה אולי לתת נשיקה חטופה לבן הזוג שלה בועז אבל בילתה את הערב בהשלמת פערים עם "הרומן האסור" שלה מהבית רועי קורנבלום כשאמא אירנה מנפנפת לה מרחוק, מירב ישראל התחבקה והתנשקה עם החברות הטובות מהבית, אדל בספלוב וסימה בכר, אביבית שמחה לראות את בן הזוג שלה שלומי, שלושת אחיותה והוריה שהתייצבו באולפן, אליאב התאחד עם המשפחה והחברים, וישראל אוגלבו נופף לחברים ולאחיו שהפתיע והגיע לגמר, והציג לקהל את אחד המפגשים המרגשים שנראו על המסך כשצעד לעברה של מגי טביבי שרק חיכתה לו שייצא מהבית.


מהקהל, אמא של מריה ובן הזוג שלהמהקהל, אמא של מריה ובן הזוג שלה

מריה דומרקמריה דומרק

החבר הכי טוב של ישראל, גולן ואחיו הקטן של ישראלהחבר הכי טוב של ישראל, גולן ואחיו הקטן של ישראל

בהלם! מירב ישראלבהלם! מירב ישראל

גם היא התייצבה. בר סנדלרגם היא התייצבה. בר סנדלר

דניאל גרינברג ותומר רוטשילדדניאל גרינברג ותומר רוטשילד

לא עומדים בלחץ. בועז יוסף בן הזוג של מריה ואייל, הבעל של מירבלא עומדים בלחץ. בועז יוסף בן הזוג של מריה ואייל, הבעל של מירב


בעוד בעלה של מירב, אייל סיפר ל- TMI בהתרגשות כי הילדים כבר לא יכולים יותר לחכות שאמא תחזור הביתה ואפילו יקבלו כמה ימי חופש נוספים, בועז בן הזוג של מריה סירב להתראיין לתקשורת. מגי, בהחלטה אמיצה בחרה בבוקר הגמר להסתפר ולתרום מחצית משיער ראשה לילדים חולי סרטן וגם הדיירים שיצאו בין הראשונים הגיעו להתאחד עם החברים מהבית ובינהם אינה סטיוארט, סמואל חגאי, תמי מונטג, לירון אופיר, בר סנדלר, לירז אסייג, שמס ואילן קורן.


הנשיקה המיוחלת. בועז יוסף ומריה דומרק (צילום: מיכה לבוטון)הנשיקה המיוחלת. בועז יוסף ומריה דומרק (צילום: מיכה לבוטון)

נרגע. שלומי ווהבה בן הזוג של אביביתנרגע. שלומי ווהבה בן הזוג של אביבית

מרוגש. אליאב רחמיםמרוגש. אליאב רחמים

הזוכה של האח הגדול- ישראל אוגלבוהזוכה של האח הגדול- ישראל אוגלבו