5830497005001

אם התבאסתם (או בדיעבד שמחתם) מהר מדי על מצב הזוגיות של ישראל אוגלבו ומגי טביבי יש לנו חדשות בשבילכם. זוכה העונה של "האח הגדול" חגג אמש מסיבת ניצחון בבר ה"יאסו" בתל אביב, מקום העבודה שלו, והקדיש את המסיבה לחבריו מהבר שתמכו בו לאורך העונה. למרות השמועות השונות שרצו ברשתות החברתיות ביומיים האחרונים על פרידה של הזוג הטרי מהריאליטי, והעובדה כי טביבי לא הצטרפה לישראל לחגיגות יום אחרי היציאה מהבית שעוד יותר העלתה תהיות, השניים הרגיעו את האומה וחגגו אתמול יחד את ניצחונו של ישראל והציגו לעדשת המצלמה זוגיות דביקה.


נמסנו. ישראל אוגלבו ומגי טביבי (צילומים: אביב חופי)נמסנו. ישראל אוגלבו ומגי טביבי (צילומים: אביב חופי)

מעולפיםמעולפים

מרבית מדיירי העונה שנמצאים במרתון של מסיבות התייצבו לשמוח בשמחתו של אוגלבו, בלטה במיוחד מירב ישראל שהגיעה עם בעלה אייל ולא הצליחה להוריד ממנו את הידיים. עוד התקבצו להרים לחיים, אביבית בר זוהר ואליאב רחמים ערב אחרי שחגגו את מסיבות סיום העונה שלהם, דניאל גרינברג, בר סנדלר, אלי זרקה, רועי קורנבלום, סמואל חגאי, תומר רוטשילד ומריה דומרק באיחור אופנתי אינה סטיוארט ואילן קורן.

בלטו בהעדרם הצ'ילבות של ישראל מהבית לירז אסייג וסימה בכר שפתחו חזית עם ישראל בבית ולכן גם לא הוזמנו לחגוג עם המנצח של העונה ואדל בספלוב.

שמחים וחוגגים. אליאב רחמים, אלי זרקה, ישראל אוגלבו, סמואל חגאי, מגי טביבישמחים וחוגגים. אליאב רחמים, אלי זרקה, ישראל אוגלבו, סמואל חגאי, מגי טביבי

ציפה לראות את מריה? רועי קורנבלוםציפה לראות את מריה? רועי קורנבלום

אהובים. אליאב רחמים ואביבית בר זוהראהובים. אליאב רחמים ואביבית בר זוהר

התגעגעה לנסיך שלה. מירב ואייל ישראלהתגעגעה לנסיך שלה. מירב ואייל ישראל

תמונת מחזורתמונת מחזור

זוכרים אותם? אילן קורן ואינה סטיוארטזוכרים אותם? אילן קורן ואינה סטיוארט

פיפי?פיפי?

מחכים ללוק היומימחכים ללוק היומי