עמותת גדולים מהחייים ערכה אמש את משדר ההתרמה השנתי ברשת 13 בהנחיית יעל בר זוהר וקובי מחט. שלל אומנים לקחו חלק במשדר המרכזי ביניהם כל בני משפחת שבת, שלומי, לאה אביהו ומנור שבת , רותם כהן, סטפן, אברהם טל, חני נחמיאס, אבי קושניר ושירה גבריאלוב. אלא שלצד כל המפורסמים בלטו בעיקר חמישיית הגמר של האח הגדול , ישראל אוגלבו, מריה דומרק, אביבית בר זוהר, מירב ישראל ואליאב רחמים.

לאולגבו הצטרפה גם מגי טביבי שאומנם לא הגיעה לגמר אבל זוכה במקום כבוד לאור זוגיותה עם מנצח העונה. כוכבי האח הגדול איישו את עמדות ההתרמה של ישראכרט יחד עם שדרן הרדיו המצליח דידי הררי ולירון רביבו. אלא שדומרק הדיירת הכי לוהטת שנכנסה לבית וטביבי שהודחה בשלבים מוקדמים, נמנעו מתקשורת ביניהן. מקורות יודעי דבר ליחששו למדור כי טביבי לא מפרגנת להצלחתה של דומרק ובין השתיים לא ממש נרשם קשר עין. אגב, אגב, מריה, מתברר כי אחת התורמות שהתקשרה למוקד של ישראכרט, הודיעה שאם מריה תהיה זאת שתיקח ממנה פרטים לצורך התרומה אז היא תתרום 500 ש"ח, דומרק התייצבה ליד הטלפון, שוחחה איתה, והכניסה עוד מאות שקלים לקופה.

בתום ערב ההתרמה המשיכה אביבית בר זוהר האישה והאגדה, לערב בילוי בבר תל אביבי, שם פתחה שולחן עם חברים טובים ביניהם לא אחר מהזמר סטטיק. 

יעל בר זוהר וקובי מחט. צילום: אביב חופייעל בר זוהר וקובי מחט. צילום: אביב חופי