5845497649001

שוקינג ניוז, לידיעה הבאה ממש לא ציפיתם! אחת הנשים הידועות כמיתרנית וחופשייה בכל ההיבטים המיניים, כזאת שמעלה לרשתות החברתיות תמונות פרובוקטיביות, שמנהלת חשבון פעיל העוסק במיניות וזוגיות החליטה להתקרב לדת.

אביבית בר זוהר, האישה, הריסים והמחשופים העמוקים מתחזקת. כן כן מה ששמעתם, זה נשמע כמו עוד בדיחה לא מוצלחת אבל הקרדשיאן הישראלית התחילה לשמור שבת. רגע אחרי שארזה את חפצייה, עזבה את דירתה ברחובות ועברה בשבוע שעבר לדירת פאר במגדלי יו בתל אביב, כפי שדיווחנו לכם, העבירה בר זוהר את סוף השבוע הראשון שלה בדירתה החדשה כשהיא שומרת שבת: לא נוסעת, לא מבשלת ותאמינו או לא, לא מעלה סטוריז ולא נכנסת לרשתות החברתיות.אך אל חשש למלתחה החושפנית, כי למרות ההתקרבות לדת וההחלטה לשמור מצוות נראה שבר זוהר לא מתכוונת להיפטר מהלוק האהוב עליה. רגע אחרי שהעלתה "סטורי" בו היא מספרת על השינוי, את מוצאי שבת בילתה יוצאת האח הגדול ביום הולדתה של חברה לבית הסגור לירז אסייג כשהיא כהרגלה לובשת שמלה מרשימה שלא משאירה שוב מקום לדימיון.


ממשיכה להפגיז. אביבית בר זוהר ולירז אסייג (צילום: אור גפן)ממשיכה להפגיז. אביבית בר זוהר ולירז אסייג (צילום: אור גפן)

אל ה"בוסתן" במתחם התחנה, שם חגגו גם משה אברמוב וגילי סיון הגיעו גם שאר החברים מהבית אליאב רחמים, הצ'ילבה מהריאליטי סימה בכר, סמואל חגאי, אינה סטיוארט, שמס, נטע ברזני, עדי כרמלי, יוליה פלוטקין, לאון שניידרובסקי ויואב מאיר, ורד ספיבק, אוולין הגואל ועוד.


רק לנו הם נראים צמודים? לירז וסמואל חגאירק לנו הם נראים צמודים? לירז וסמואל חגאי

אליאב הגיע כל הדרך מקריית גתאליאב הגיע כל הדרך מקריית גת

עדיין תפוסה? נטע ברזניעדיין תפוסה? נטע ברזני