אל תגלו לאף אחד: ביום ההולדת ה־60 של הגברת הראשונה, שרה נתניהו, בשלישי הקרוב (בטבריה, נכון למועד לסגירת הגיליון, אבל הלוקיישן עוד עשוי להשתנות) יבליח להופעה קצרה הזמר קובי אפללו, בהתנדבות כמובן. אפללו לא זימר תגובה.קובי אפללו (צילום: ערן לם)קובי אפללו (צילום: ערן לם)


>ליאורה הופתעה לגלות שמי שתמכה בביקורת הקשה של אופירה אסייג על משפחת נתניהו הייתה ידידת המשפחה לשעבר, לאה גלובוס, שהגיבה באינסטגרם: "צופה עכשיו בלוס אנג'לס הרחוקה במילים החוצבות. וואו וואו שאפו שאפו לאופירה וברקוביץ'. מילים כדורבנות".

גלובוס, באמת?

"הגבתי אצל עטרה חברתי, לא חשבתי שמישהו יראה. אין תגובה, נשארת התגובה".

הייתן החברות הכי טובות. את חושבת כמו אופירה? לשרה יש יום הולדת בשבוע הבא. מניחה שלא הוזמנת. את רוצה לברך?

"נישואים מסתיימים. חברויות מסתיימות. החיים... מאחלת כפי שמאחלת לכל אחד, להיות מאושר".

אבל למה הסתיימה החברות?

"אני לא נכנסת לזה. כל מה שקשור אליהם ובכלל לחברים, לשאר. אין תגובה. מה שהיה היה. חברים לשעבר".אופירה אסייג (צילום: פזי אברמוביץ')אופירה אסייג (צילום: פזי אברמוביץ')

>בעוד המניה שלו, מלאנוקס, ממריאה בבורסה האמריקאית, נראה כי אחד הרווקים המבוקשים במדינה, איל ההייטק איל וולדמן, עובר תהליך של נחיתה וביות. בעקבות הלחצים שהפעילה עליו בת הזוג, ז׳אן בן אהרון, הוא עבר להתגורר איתה ועם ילדיה, בביתם הצנוע בשכונת צהלה בתל אביב. מצד שני, וולדמן לא ממהר לוותר סופית על החופש שלו, והותיר ברשותו את דירת הרווקים המפנקת שלו ברוטשילד. ככה זה כשלא מפריע לך לשלם דמי ארנונה בשני לוקיישנים שונים, דומים ויקרים.

וולדמן, גם אני רוצה.

"היי, לא כל כך מגיב לרכילויות. שבוע טוב".איל וולדמן וז'אן בן אהרון (צילום: שוקה כהן)איל וולדמן וז'אן בן אהרון (צילום: שוקה כהן)