אווירת האירווזיון שיתקיים השנה בישראל מעורר נוסטלגיה ופנינה רוזנבלום, החליטה אחרי 35 שנה להוציא גרסה מחודשת לשיר שכבש את המדינה "תמיד אישה". את השיר, שהיה חלוצי במונחי פמיניזם בישראל שרה הדוגמנית באירועי קדם האירווזיון ב-1983 ולמרות שהגיע למקום האחרון בתחרות עורר עניין רב ועכשיו היא החליטה להחזיר אותו לכותרות.


תמיד מהממת! (צילום: פזית גואטה, באדיבות עופר מנחם תקשורת. סטיילינג אופיר מילר איפור שיער יוסי לוי )תמיד מהממת! (צילום: פזית גואטה, באדיבות עופר מנחם תקשורת. סטיילינג אופיר מילר איפור שיער יוסי לוי )

הבוקר, התייצבה רוזנבלום בת ה-63 בוילה מפוארת בקיסריה, שם היא מצלמת קליפ לגרסת דאנס חדשה של השיר, אותו הפיק דור דקל בבימוי לאדום הפקות וטל הנדלסמן . בין ה"שוטים" שצילמו, רוזנבלום יוצאת מלימוזינה, נכנסת לבית היוקרתי יחד עם ה"עוזרים שלה" אבל התמונה המנצחת מיום הצילום הוא תיעוד של חברת הכנסת לשעבר ואשת עסקים כשהיא נראית פשוט מדהים בבגד ים.

על הסט סיפרה רוזנבלום: "אני חוגגת 35 שנה חגיגות לשיר 'תמיד אישה' עשיתי ורסיה חדשה עם רון דקל שעשה גרסת ריקודים מטורפת אין אחד שאני לא אקפיץ אותו בריקודים.