חודש וחצי חלפו מאז נישאה לוסי אהריש לבחיר ליבה בארבע השנים האחרונות צחי הלוי בחתונה שתיזכר לעד כזוג שהציבור לא ידע על קיומו עד מועד יום אירוע החתונה. החתונה כיכבה בכותרות לא מעט כשאנשים תהו איך השניים הצליחו להסתיר את הזוגיות במשך כל כך הרבה זמן, בל נשכח את העלבון המכוער של חבר הכנסת אורן חזן ומצד שני את כוכבי ביצה ופולטיקאים שיצאו לתמוך בזוג הטרי.

אתמול התייצבו השניים לראשונה במופע פומבי ראשון שלהם כזוג נשוי מול מצלמות המצלמה באירוע פרימיירה שנערך בבית ציוני אמריקה לרגל עליית התוכנית החדשה של הקולגה של אהריש ומי שחיתנה את השניים, צופית גרנט עם "קשר השתיקה" שתעלה בזכיינית רשת 13.


באו לפרגן. צחי הלוי, לוסי אהריש וצופית גרנט (צילומיים: ענת מוסברג)באו לפרגן. צחי הלוי, לוסי אהריש וצופית גרנט (צילומיים: ענת מוסברג)

הפעם מחויכים, מאוהבים וצמודים עמדו מול התקשורת כמו זוג נשוי שכבר לא צריך להסתתר. רגע אחרי הפרימיירה העלתה אהריש סטורי מביתם בו תיעדה את עצמה ואת בעלה הטרי ושאלה אותו "איך היתה ההופעה הפומבית הראשונה שלנו?" הלוי השיב "בילינו אותה בעיקר בחוץ". עוד נכחו באירוע הבת של גרנט רומי, מוטי רייף, ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, השר חיים כץ, רוית אסף ועוד.


גרנט ואהוד אולמרטגרנט ואהוד אולמרט

רוית אסףרוית אסף