השחקנית הבינלאומית גל גדות שנמצאת בשיא הקריירה שלה, יכולה להקיף את עצמה עם כל אושייה הוליוודית שהיא רק רוצה לאור הצלחתה המטאורית. למרות זאת היא לא שוכחת את חברותיה הישראליות מהבית ואת הימים האחרונים היא בילתה בלונדון לצד חברתה הטובה יעל גולדמן.

גולדמן ניצלה את העובדה שהבסטי שלה, שעברה בשנים האחרונות ללוס אנג'לס נמצאת במרחק 4 שעות טיסה מישראל, ארזה את בתה וטסה לפגוש את גדות באנגליה, לשם הגיעה לטובת אירוע השקת סרט האנימציה החדש של דיסני "ראלף שובר את האינטרנט" אותו נבחרה הכוכבת ההוליוודית לדובב.


כוכבת. גל גדות (צילום: גטי)כוכבת. גל גדות (צילום: גטי)

גולדמן וגדות בילו בימים האחרונים יחד ואף צפו במחזמר "מלך האריות" כשהשיא היה אתמול בלילה, כשגולדמן נהנתה מהתהילה של גדות וצעדה על השטיח האדום יחד עם בתה עמנואל וזכתה ליחס מועדף כבסטית של הסטארית הבינלאומית. גדות אף שיתפה בסטורי של האינסטגרם תמונות משותפות של זמן האיכות שלהן יחד בעיר האפרורית לצד כיתוב "ערב בנות" ותייגה את גולדמן כך שחשפה אותה לכל 26 מיליון העוקבים שלה ברחבי העולם. עכשיו זה רק עניין של זמן עד שגולדמן בעצמה תזכה להצעה נחשקת מבמאי הוליוודי.מבלות. גל גדות ויעל גולדמן (צילום: אינסטגרם)מבלות. גל גדות ויעל גולדמן (צילום: אינסטגרם)

מסיבת פיג'מותמסיבת פיג'מות