דניאלה פיק, זו שעל תאריך החתונה שלה עם קוונטין טרנטינו שהתקיימה השבוע בישרה ליאורה בלעדית וכמו תמיד לפני כולם, בחרה להזמין אורחת ייחודית למסיבת הרווקות המצומצמת שלה: שני קסטיאל–קצמן, זוגתו ואם שתי בנותיו של עבריין המין אלון קסטיאל, הנופש בכלא חרמון. עוד השתתפה בחגיגה האקסקלוסיבית שושבינת הזוג הנוצץ, לאה גלובוס, שפתחה עבור פיק את שערי הגרין קארד.

גלובוס, איך היה?

"היה נפלא. דניאלה יפהפייה, מאושרת, קורנת, מאוהבת".


את הכרת ביניהם?

"יורם והגורל".

תספרי קצת.

"את השאר לא ממני, אני לא בעניין של לספר. מאושרים עבורם, הם נהדרים ומאוהבים".עוד שמחה במשפחת פיק. בנלי פיק ובת הזוג לורן אתגר בהריון שני. לשניים ילד כבן שנתיים.

פיק, מזל טוב!

"אהלן, אכן מצפים לבן שני בעזרת השם, תודה רבה על הברכות".

>לאחר שליאורה דיווחה על המלחמה רוויית היצרים והכספים בין הזמרת המתקמבקת, אילנית (חנה דרזנר) לבן זוגה, אלי טמיר שמתאושש מהתקף לב, היא שוב נוקשת ראשונה על דלתכם עם הבשורה שאילנית מתחזקת מערכת יחסים, בסתר־בסתר, עם מישהו מהעבר הרחוק.

אילנית, שם, שם ראיתי קשת בענן?

"את כנראה נהנית לכתוב עלי. אין לי ראש כרגע למערכת יחסים גלויה או סודית. אם אני נראית עם חברים או מסתובבת עם בן דוד, או מישהו אחר במשפחה, זה לא אומר שיש לי רומן. כבר קרה לי בעבר שנראיתי עם אחי והדביקו לי רומן איתו. תאמיני לי שיש לי דברים יותר חשובים בראש לחשוב ולפתור מאשר לנהל מערכת יחסים בתקופה זו בחיי".


אילנית (צילום: פיני סילוק)אילנית (צילום: פיני סילוק)