5977531599001

 רק אתמול קראתם כאן ב-TMI כי מנחת "הכוכב הבא לאירווזיון" רותם סלע החליטה לרענן את הלוק וקיצצה את שיערה לקארה קצרצר וכבר שעות ספורות לאחר מכן היא השיקה את המראה החדש לראשונה אל מול המצלמות. יש מצב שסלע קצת גנבה את ההצגה, כי זה קרה באירוע הקרנה אינטימי לכבוד סרטה החדש של חברתה הטובה יעל גולדמן, שבעקבות משבר גיל 40 החליטה לתעד את התהליך שלה בסרט תיעודי "משנה מסלול" שישודר מחר ב"קשת" 12.

מחייכת וקורן נכנסה סלע עם בעלה אריאל רוטר לגלריית דובנוב והשוויצה במראה החדש שלה, עליו עשתה לנו "טיזר" בשעות הצהריים המוקדמות. גם מנחת "האח הגדול", וחברתה הטובה של גולדמן, לירון ויצמן התייצבה לפרגן והשיקה בטן הריונית מתפתחת, כמובן הבעל אורי פפר, הגיסה הקרובה מיה דגן ובן הזוג שלה ערן פפר, מלי לוי ושמעון גרשון, מיכאלה ברקו פרופסור עמוס רולדיר, יאיר ניצני ועוד.


מי יותר בהלם? רותם סלע ויעל גולדמן (צילומים: רפי דלויה)מי יותר בהלם? רותם סלע ויעל גולדמן (צילומים: רפי דלויה)

החברות הטובות. לירון ויצמן וגולדמןהחברות הטובות. לירון ויצמן וגולדמן

בלטה בחסרונה החברה הטובה גל גדות, שלאחרונה אירחה את גולדמן ובתה בפרימיירה לסרטה החדש בלונדון אבל לא שכחה להגיב ברשתות החברתיות "מחכה כבר לראות, גאה בך כל כך אחות!" וגם החברים הטובים של פפר, יהודה לוי ושלומית מלכה לא נכחו כמו גם אנחל בונני ודושי לייטסדורף. מקווים שיש לכם תירוץ טוב כי פספסתם אחלה של הקרנה והדלקת נרות.


שמיים כחולים. שמעון גרשון ומלי לוישמיים כחולים. שמעון גרשון ומלי לוי

בעל תומך. אורי פפרבעל תומך. אורי פפר

הגיסה כאן כדי לתעד. מיה דגןהגיסה כאן כדי לתעד. מיה דגן


משוכפלות. גולדמן ואחיותיהמשוכפלות. גולדמן ואחיותיה
בסטוש. לירון ויצמן, יעל, רותם ומיכאלה ברקובסטוש. לירון ויצמן, יעל, רותם ומיכאלה ברקו