ביום שישי האחרון נערכה הפרימיירת לעונה השנייה של סדרת הדרמה של HOT "איש חשוב מאד" באולם סמולרש באוניברסיטת תל אביב בנוכחות מפורסמים רבים כשכל הפוקוס כמובן על כוכב הסדרה, יהודה לוי. צעדו על השטיח האדום כל שחקני הסדרה, מנטע רסקין יוצרת וכוכבת העונה שהגיעה לבושה בשמלה אדומה מפוארת, ועד החשוב ביותר שהגיע עם שתי הנשים היפות בחייו, אשתו שלומית מלכה ואימו חיה לוי.


יהודה והיפות שלו. אמא חיה ושלומית מלכה (צילומים: רפי דלויה)יהודה והיפות שלו. אמא חיה ושלומית מלכה (צילומים: רפי דלויה)

כשהוא בחליפה שחורה מהודרת והיא בחליפה ירוקה שגרמה לנו להיות ירוקים מקנאה, הפאוור קאפל של הביצה שהם לגמרי בראנג'לינה בימיהם הטובים, קיבלו את פניהם של החברים הטובים שהגיעו לפרגן החל מהבסטית של מלכה, דר זוזובסקי שנעלמה בשנה האחרונה מהפרונט, כוכבת העונה הקודמת אלמה דישי שהגיעה צמודה לבן זוג ונישקה אותו ללא הפסקה, החברים מ"מה קשור" שלום מיכאלשווילי, ציון ברוך ואסי ישראלוף, עדי הימלבלוי ובעלה, בת חן סבג, מאיה ורטהימר ואסף זמיר, גיא גיאור לירן כוהנר, ליקי רוזנברג, גפן ברקאי, היוצרת התסריטאית והבמאית של התוכנית שירלי מושיוף, מאור שוויצר, מאור זגורי, דניאל סבג ואחרים.


וגם כל היפות האלה! מאיה ורטהיימר, לירן כוהנר, יהודה לוי, שלומית וליקי רוזנברגוגם כל היפות האלה! מאיה ורטהיימר, לירן כוהנר, יהודה לוי, שלומית וליקי רוזנברג

יפים!יפים!

נטע ריסקין היפהנטע ריסקין היפה

וקצת נוכחות גברית. ישראל אטיאס ומאור זגוריוקצת נוכחות גברית. ישראל אטיאס ומאור זגורי

עדי הימלבלוי והבעל נדבעדי הימלבלוי והבעל נדב

אלמה דישיאלמה דישי

איפה ניב? מאור שוויצראיפה ניב? מאור שוויצר

ואיפה אורנה?ואיפה אורנה?