כבר כמעט חודשיים שאנחנו מכינים אתכם לזוגיות החדשה הכי מדוברת בביצה ועכשיו זה לגמרי רשמי. אחרי זמן רב של הכחשות משני הצדדים, אייל גולן מצא את האחת של חייו- יוצאת "האח הגדול" דניאל גרינברג, שתיכנס לנעליה של רוסלנה רודינה או האקסית המיתולוגית אילנית לוי שתינשא ממש היום בשנית.

אז אחרי שהזמר הפך לבן בית אהוב אצל בני משפחתה של גרינברג וביקר לא פעם בביתם במיתר, כעת נראה שרגע אחרי הדיווחים על הקשר החליט הזמר להוציא לאור את הזוגיות שהתבשלה בשקט בחודשים האחרונים ואף להעביר הילוך ביחסים ולעשות את הצעד החשוב ביותר בקשר: היכרות עם הילדים.


כבר קיבלו ברכה מהרב. (צילום בלעדי: אלוני מור)כבר קיבלו ברכה מהרב. (צילום בלעדי: אלוני מור)

כשיש ילדים מעורבים בסיפור אין ספק שמחכים לרגע המתאים, כזה שנמצאים בו אחרי שבטוחים בקשר ורק אז מכירים להם את הדמות החדשה שהולכת להיות דומיננטית בחייהם ונראה שגולן וגרינברג לגמרי שם. אז לא רק שגרינברג הכירה את שני ילדיו הבוגרים של הזמר, אלין וליאם, היא אף ערכה הכרות עם בנו הקטן והמשותף עם רודינה, יאן גולן וצירפה לחגיגה את האחיינית המתוקה שלה מיה, שהיא בת גילו של יאן, והרי לכם וואן ביג הפי פמלי.


עושה שטויות עם הילדים. אלין וליאם גולן עם דניאל גרינברג (צילום: אינסטגרם)עושה שטויות עם הילדים. אלין וליאם גולן עם דניאל גרינברג (צילום: אינסטגרם)