שבוע אחרי הפרימיירה הנוצצת של העונה השניה ל"איש חשוב מאוד", אז שלומית מלכה ויהודה לוי התייצבו חגיגיים ורשמיים מתמיד, בסוף השבוע האחרון הם זנחו את הבגדים המהודרים ועלו על פיג'מות נעימות!

זו השנה השנייה בה הדוגמנית היפה מצליחה להוציא את כל החברים המפורסמים שלה מהבית בלו' הכי אינטימי שלהם, פרטי ונוח ונראה שהם עפים על זה! לא עוד עקבים, שמלות ובגדים צמודים, אתמול חגגה מלכה יום הולדת 25 ואחרי ההצלחה של הגימיק בשנה שעברה גם השנה האורחים התבקשו להגיע בפיג'מות. מלכה ובעלה לוי עלו על מראה תואם וקיבלו בפיהוק את האורחים שזכו ללגיטימציה לצאת מהבית ביום שבת בלבוש האהוב עליהם- פיג'מות. טוב, כולם, למעט אחדים שהתעלמו והעדיפו להגיע בלוקים מוקפדים.


הכי יפים כשנוח להם. יהודה לוי ושלומית מלכה (צילומים: פזי אברמוביץ)הכי יפים כשנוח להם. יהודה לוי ושלומית מלכה (צילומים: פזי אברמוביץ)


עינת ארליך ואסף אטדגי
שניהם התייצבו עם חלוקי פיג'מות, ארליך אף הרחיקה עם הלוק הביתי והגיעה עם גרבי פסים וכפכפי אצבע. ירדן הראל, קורל סימנוביץ לירן כוהנר וגיא גיאור שלמרות המראה הביתי דפקו פיג'מות עם סטייל. עוד נצפו שיר מורנו שהשיקה בטן הריונית ,גפן ברקאי , דר זוזובסקי וליקי רוזנברג בלוק תואם, עמית פרקש, איילון בן יוסף, שלי גפני ואחרים.


קוואבאנגה. אסף אטדגי ועינת ארליךקוואבאנגה. אסף אטדגי ועינת ארליך

ירדן הראל ועומרי שלוםירדן הראל ועומרי שלום

לירן כוהנר וגיא גיאורלירן כוהנר וגיא גיאור

שמים פס על קודים. שלי גפני ורם קאירישמים פס על קודים. שלי גפני ורם קאירי