הפורומואים של עונת ה-VIP של "האח הגדול" כבר מככבים על המסך לקראת העלייה בחודש הבא לאוויר, אבל מסתבר שהליהוקים לעונת הסלבס עוד לא הושלמו. בהפקת התוכנית עדיין מנהלים מו"מ עם לא מעט דיירים מפורסמים שצפויים להיכנס לבית האח הגדול ביניהם אביבה תבורי, בן זיני ונרי ליבנה. אבל לצד אלה שקיבלו פנייה מהאח ונמצאים לפני שלבי חתימה סופיים יש גם מי שקיבל פנייה אך סירב בתוקף.

ל-TMI נודע כי השחקן אלי דנקר, אביו של רן דנקר קיבל פנייה מהאח הגדול ומבלי להסס או לחשוב יותר מדי אמר ישר "לא תודה". גם הכדורסלן בדימוס גילי מוסינזון שיצא מהארון לפני כשנתיים וחשף עצמו כדו מיני ומאז לא מפסיק להעלות לרשתות החברתיות פוסטים פרובוקטיביים גם מיניים וגם על סמים קיבל פנייה מהפקת האח הגדול אך הוא, להבדיל מדנקר היה מעוניין להיכנס לבית וניהל מו"מ עם ההפקה.


אלי דנקר (צילום: אביב חופי)אלי דנקר (צילום: אביב חופי)

אבל לצערכם (או שלא) מוסינזון לא יעלה במדרגות המפוארות לבית המצולם במדינה ויעורר קצת פרובוקציות, כי המשא ומתן נפר אחרי ששני הצדדים לא הגיעו להסכמות בנושאים כספיים.


היינו שמחים לראות אותו מתהלך בחלוק ברחבי הבית. גילי מוסינזון (צילום: יח"צ)היינו שמחים לראות אותו מתהלך בחלוק ברחבי הבית. גילי מוסינזון (צילום: יח"צ)