מערכת היחסים של שלומית מלכה ויהודה לוי עם כלי התחבורה הממונעים מורכבת ביותר ולא עומדת להיגמר בקרוב! אחרי שבשנה שעברה עשתה מלכה תאונת דרכים קשה עם הקורקינט החשמלי שלה, נחבלה בראשה ואושפזה במצב קשה, ולאחרונה לוי אף פגע עם הקורקינט שלו באישה מבוגרת, מסתבר שהם לא ממש לומדים מטעויות.

נראה שעם תום כהונתה כפרזנטורית לרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, קמפיין לו זכתה אחרי הפציעה, שלומית מלכה כבר לא ממש "שמה קסדה" על מה שכולם חושבים ולא מצייתת להוראות הבטיחות מצילות החיים כי אתמול, ביום הולדת ה-25 היא סיכנה את החיים שלה, של בעלה לוי ושל הכלב המשותף שלהם.

ככה זה התחיל. יהודה לוי ושלומית מלכה (צילומים: אבשלום ששוני)ככה זה התחיל. יהודה לוי ושלומית מלכה (צילומים: אבשלום ששוני)


הצלם המסור של TMI קלט בצהרי היום בעדשתו את הפאוור קאפל שרק בסוף השבוע חגג בפיג'מות, רוכב בצורה מסוכנת ברחובות תל אביב, סמוך לבניין העירייה איפה שכל פקחי התנועה מחתימים כרטיס כניסה לעבודה. מלכה, אמנם לא אכזבה וחבשה קסדה אך הרכיבה מאחור את לוי, ללא קסדה ובניגוד גמור להוראות החוק המאפשרות הרכבה של ילד עד גיל 8 בלבד ובמושב מיועד. תוסיפו את שקיות הקניות ואת הכלכלב המתוק הנמצא בסל בקדמת האופניים והרי לכם חוסר שיווי משקל שהופך את הטיול למסוכן במיוחד.

לא ניתן היה להשיג את תגובתה של מלכה והסוכנת שלה
חולפים עם הרוחחולפים עם הרוח

אם זה לא היה כל כך מסוכן זה יכל להיות מאוד רומנטיאם זה לא היה כל כך מסוכן זה יכל להיות מאוד רומנטי
אנחנו עדיין מאוד אוהבים אותכםאנחנו עדיין מאוד אוהבים אותכם


אבל אתם יודעים...למען יראו וייראואבל אתם יודעים...למען יראו וייראו