שר האוצר משה כחלון, שאולי ציפה לשריון מסיבי ברשימת הליכוד בבחירות הקרובות, לא הזמין את ראש הממשלה ואת רוב שרי הליכוד לחתונת בנו שנערכה בחמישי שעבר. לעומת זאת, את אופירה אסייג ואת אייל ברקוביץ', שלא מפסיקים לערוך לו ראיונות חנופה, הוא הזמין כאורחי כבוד. עוד נותרו מחוץ לרשימה: נפתלי בנט, איילת שקד ואביגדור ליברמן. מהממשלה הוזמנו והגיעו רק חברו לסיעה, שר הכלכלה אלי כהן, ושר הרווחה מהליכוד, חיים כץ. תגובתו של כחלון לא התקבלה עד לשעת סגירת הגיליון.


משה כחלון (צילום: אסתי דזיובוב)משה כחלון (צילום: אסתי דזיובוב)


>המחזה "משמעות", מאת המחזאי הישראלי עדו נתניהו, אחיו הצעיר של ראש הממשלה, הוצג החודש בפרמיירה מוצלחת בבאקו, בירת אזרבייג'ן. המחזה עוסק בפסיכיאטר המפורסם ויקטור פרנקל ז"ל, ניצול שואה ששרד ארבעה מחנות ריכוז ונודע כמי שפיתח את תורת הלוגותרפיה. השגריר הישראלי באזרבייג'ן, דן סתיו, שיבח במהלך האירוע את היחסים הקרובים בין אזרבייג'ן לישראל: "אזרבייג'ן היא מדינה שהיסטורית היהודים בה, כמו יתר אזרחיה, תמיד הרגישו שכבודם נשמר ללא הבדלי דת, גזע ומין. יש קשרים ענפים בין העם היהודי לעם האזרי כבר מאות שנים, ואלה מהווים כיום כלי משמעותי בחיזוק הקשר בין שתי המדינות". מי שיזם את האירוע היה אריה גוט, העומד בראש מרכז באקו הבינלאומי לרב־תרבותיות בישראל.

עדו, אני רואה שגם אתה תורם ליציאה מהבידוד המדיני.

"הבמאי אילגר ספאט האזרי הוא שפנה אלי. הסכמתי לפנייתו לאחר שנאמר לי שהוא ידוע כבמאי מצוין, והוא אכן העלה את המחזה בהצלחה. התגובות שהתקבלו הן חיוביות ביותר".


עדו נתניהו (צילום: יוסי זלינגר)עדו נתניהו (צילום: יוסי זלינגר)


>עיתונאי "הארץ" לשעבר אורי תובל, מי שהתפרסם בזכות פוסט משמיץ נגד מרים פרץ ואחר כך חזר בו לחלוטין, כבר בחר. תובל, הגרוש של יו"ר מרצ, תמר זנדברג, התחתן בשישי שעבר עם מיכל פלד פליישר במועדון ה"בארבי" בתל אביב. פלד פליישר עבדה בעבר בבית הנשיא וכיום היא מנהלת התוכן של לוח הדירות מדלן. במוזמנים, שגם עלו לשיר, החברים של בני הזוג, שלומי שבן ואסף אמדורסקי.

תובל, אני מקווה שהפרידה מזנדברג לא הייתה כואבת כמו של אבי גבאי וציפי לבני.

"להפך. תמי ובן זוגה, אורי זכי, פרגנו בזר מושקע וברכה יפה. גם בתנו המשותפת הייתה כמובן איתנו בחופה. מיכל ואני מאחלים לתמי ואורי הצלחה גדולה בחיים ובבחירות. הייתה לנו חתונה מרגשת ומרוממת רוח, עם משפחה וחברים אדירים".

תמר זנדברג בחרה שלא להגיב.


תמר זנדברג (צילום: מרים אלסטר, פלש 90)תמר זנדברג (צילום: מרים אלסטר, פלש 90)