חודש ימים חלפו מאז קראתם כאן ב-TMI לראשונה על הזוגיות הטרייה בין הזמר המסלסל אייל גולן ליוצאת "האח הגדול" דניאל גרינברג. אחרי בילויים משותפים והופעה פומבית אחת באירוע השקת העונה החדשה "גולסטאר" המשודרת בימים אלו, נאלצו השניים להיפרד כשלפני שבוע וחצי גרינברג "הוקפצה" לסט הצילומים של הגרסא הנשית של התוכנית "גולסטאריות", לאחר שלי לוי נפצעה ובהפקה נזקקו למחליפה. הזמן עובר מהר כשנהנים (ונפצעים) ואתמול הגיעה לסיומה העונה ונערך משחק הגומלין מול בנות הנבחרת מהעונה הראשונה.

אתמול, התייצבו השחקניות למשחק הגמר שנערך באצטדיון נס ציונה וגרינברג מצאה עצמה משחקת כנגד קבוצת הבנות מהעונה הראשונה, אותן אימן בן זוגה אייל גולן. למגרש הגיעו גם ילדיו של הזמר אלין וליאם שבמקום לעודד את הנבחרת של אביהם הזמר, עודדו את החברה החדשה של אבא שלהן שככל הנראה מבלה לא מעט בחברתם בתקופה האחרונה. ליאם כינה את גרינברג "מקצוענית" ואילן אלין שיתפה את עוקביה בתמונה של "החיים שלה". גרינברג, שיתפה את הסטורי שהעלתה אלין והוסיפה "את החיים שלי, ילדה מושלמת"!


כבשה גם את הילדים של גולן. דניאל גרינברג (צילום: אוהד קב)כבשה גם את הילדים של גולן. דניאל גרינברג (צילום: אוהד קב)

החיים שלה (צילום: אינסטגרם)החיים שלה (צילום: אינסטגרם)

גם נשיקה קטנה הייתה פה. אייל גולן ודניאל גרינברגגם נשיקה קטנה הייתה פה. אייל גולן ודניאל גרינברג

קארין גרינברג, אלין גולן ודניאל קארין גרינברג, אלין גולן ודניאל

גם ישראל אוגלבו, הצמוד הטרי של קארין סנדל הגיע לעודד את זוגתו מהיציע לאחר שבועיים בנפרד ולראשונה מאז נחשפה זוגיותם שכיכבה במדורי הבידור וזכתה לשלל של ביקורות, הזוג הטרי עמד יחד מול גופי התקשורת לתמונה זוגית משותפת ראשונה. עוד נראו אייל ברקוביץ שהגיע לעודד את האחת של חייו, ולא את זוגתו שרון כהן וגם לא את האישה השנייה של חייו אופירה אסייג, אלא את בתו לי ברקוביץ שמשתתפת בעונה החדשה.

גם תאלין אבו חנא קיבלה חיזוק מצד אביה שהשלים איתה אחרי ארבע שנים של נתק מוחלט ושאר בנות הנבחרת החדשה וגם הישנה. מי ניצח? את זה תראו בסוף העונה החדשה שתעלה בהמשך השנה בהוט וב- NEXT TV.


היה בלחץ מהפסד?היה בלחץ מהפסד?

הופעת בכורה. קארין סנדל וישראל אוגלבוהופעת בכורה. קארין סנדל וישראל אוגלבו

אלופותאלופות

האיחוד המרגש של תאלין ואביההאיחוד המרגש של תאלין ואביה

הקוסם והקוסמת. אייל ולי ברקוביץ'הקוסם והקוסמת. אייל ולי ברקוביץ'