לאחרונה קראתם כאן ב-TMI כי אחרי שנים של עבודה משותפת אשת הטלוויזיה אופירה אסייג שהייתה צמודה למאפר, מעצב השיער והסטייליסט גילי אלגבי שאחראי בין היתר למייקאובר שלה וללוקים שלה בתוכנית "אופירה וברקוביץ'" החליפה אותו והעסיקה במקומו את מיקי בוגנים. אלגבי נסע להשתתף בריאליטי "הישרדות VIP", אסייג הייתה צריכה מחליף, לקחה את בוגנים וראתה כי טוב. כשאלגבי חזר מהצילומים החליטה האושייה להשאיר את בוגנים על בסיס קבוע.

אז למרות שהיא מצאה לו מחליף, היחסים בין השניים לא התערערו ועדיין הדוקים. אתמול באירוע של שוורצקופף פרופשיונל שהשיקה את סדרת bc bonacure שנערך בקמילו, השניים נהנו אחד מחברת השנייה ואפילו חלקו נשיקה רטובה מול עדשת המצלמה תוך שהם מציגים חברות טובה למרות ועל אף התקרית שהייתה. האם זה אומר שהוא יחזור בקרוב לעבודתו? 


קיס קיס. גילי אלגבי ואופירה אסייג (צילומים: אור גפן)קיס קיס. גילי אלגבי ואופירה אסייג (צילומים: אור גפן)

עוד התייצבו ליהנות מיום שכולו יופי וטיפוח טהוניה רובל שנהנתה מפוט מסג', טיטי איינאו שהתפנקה בטיפול פנים, שי מיקה שלגמה מהקוקטיילים לצד ג'ני צ'רוואני, סנדרה רינגלר, ציפי רפאלי, ירדן ויזל, קסניה טרנטול, מאיה ורטהיימר, פולה בליק שהייתה אחראית על טיפול פנים למוזמנות ואחרים.


חלום שלכם. טהוניה רובל מתפנקתחלום שלכם. טהוניה רובל מתפנקת

סנדרה רינגלר ושי מיקהסנדרה רינגלר ושי מיקה

אל תפריעו. טיטי איינאואל תפריעו. טיטי איינאו

מאיה ורטהיימר, שגית רביבו, ירדן הראל, ג'ני צ'רוואנימאיה ורטהיימר, שגית רביבו, ירדן הראל, ג'ני צ'רוואני

מאיה ורטהיימר, אן זיוי, ירדן ויזל, קסניה טרנטול, שי מיקה, טיטי איינאומאיה ורטהיימר, אן זיוי, ירדן ויזל, קסניה טרנטול, שי מיקה, טיטי איינאו

פולה בליק וציפי רפאליפולה בליק וציפי רפאלי

גם קסניוש פה. קסניה טרנטולגם קסניוש פה. קסניה טרנטול