בעוד לרבים מדיירים "האח הגדול" ההשתתפות בראיליטי עושה טוב, נראה שדווקא מגי טביבי עברה את אחת השנים הקשות בחייה מאז שנכנסה לבית המפורסם. למרות כל הפרידות מאהוביה והביקורות הקשות שנאלצה לספוג ברשתות החברתיות ובעוד האקס ישראל אוגלבו מתחזק זוגיות יציבה ופוטוגנית עם הכדורגלנית קארין סנדל, טביבי מנסה להמשיך הלאה עם ראש מורם, להתעסק בענייניה ולקדם את עסקייה.

למרות שעברו כבר ארבעה חודשים מאז נפרדו אוגלבו וטביבי נראה שהכאב עדיין באוויר. בסוף השבוע האחרון אוגלבו פרסם באינסטגרם לראשונה תמונה זוגית רומנטית שלו עם סנדל, בעוד עד היום הוא לא פרסם אף תמונה משותפת שלו עם טביבי. אז אמנם עברו ארבעה חודשים מהפרידה עם טביבי וחודשיים מאז הזוגיות החדשה, טביבי החליטה למחוק כל זכר לאקס.מקורב לטביבי מסר ל-TMI שהיא גילתה על הזוגיות הטרייה של ישראל וקארין יחד עם כולם, דרך מדורי הבידור, סיטואציה לא נעימה ולמרות זאת שמרה על חוסן ופאסון אך מאז שעלתה התמונה עם סנדל היא נפגעה, ולכן הסירה את כל התמונות המשותפות שלה ושל אוגלבו ואפילו הפסיקה לעקוב אחריו. אם תהיתם, אוגלבו עדיין עוקב אחרי טביבי.

מגי טביבי מסרה: "אני פותחת בדרך חדשה וגדולה, ולכן החלטתי להתנתק מכל שאריות העבר".


בתקופות טובות יותר. מגי טביבי וישראל אוגלבו (צילום: passhion צלמים)בתקופות טובות יותר. מגי טביבי וישראל אוגלבו (צילום: passhion צלמים)