חשבתם שרק סיפור ההיכרות של אנה ארונוב ובן הזוג שלה בשבעת החודשים האחרונים לקוח מהסרטים? קבלו את התרחיש הבא! הרקדנית בת ה-37 שחיפשה אהבה על המסך בתוכנית "לאהוב את אנה" זכתה להאפי אנדינג משלה כשמצאה את הגבר של חייה בראיליטי, המסעדן אייל אלגבי. במהלך חופשת יום הולדת בסופ"ש האחרון היא אפילו זכתה להצעת נישואים מרגשת מהחבר החדש ואתמול בשעות הבוקר הגיעה בפעם הראשונה לאירוע השקה בקניון רמת אביב בסטטוס החדש לו כל כך הייתה כמהה- "מאורסת טרייה".

ארונוב הגיעה להציץ בסניף הראשון בישראל של המותג הבינלאומי Free People ובזמן שהתראיינה והתמנגלה היא בכלל לא ידעה שמי שמנעימה את האווירה בקולה, היא לא אחרת מטליה לונדונר, זמרת כותבת והכי חשוב- האקסית של הארוס שלה!


כן גם טבעת היהלום הענקית הגיעה (צילומים: שוקה כהן)כן גם טבעת היהלום הענקית הגיעה (צילומים: שוקה כהן)

אין ספק שלונדונר זיהתה את החברה החדשה של מי שהיה בן הזוג שלה במשך למעלה משנתיים, מאחר והזוגיות נרקמה על המסך מול כל המדינה, אבל האם ארונוב ידעה את ההקשר במהלך האירוע? היינו שמחים לשתף אותכם אבל היא בחרה שלא להגיב לידיעה.


אוקוורד! טליה לונדונראוקוורד! טליה לונדונר

גם הן הגיעו. שי לי שינדלר, נטע גרטי, חן אמסלם, יערה בנבנישתי, שביט ויזל ואנהגם הן הגיעו. שי לי שינדלר, נטע גרטי, חן אמסלם, יערה בנבנישתי, שביט ויזל ואנה