5999075719001

אחרי הרבה שמועות ודיווחים שונים מותג המשקפיים verso נחת בישראל ואנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר בדברים. פרסומים שונים סיפרו בעבר כי אחרי ההצלחות האחרונות של עומר אדם בפרסומות שונות, הזמר הצעיר מתכנן להגדיל את תחום עיסוקיו ולהפוך לאיש עסקים ולייבא לישראל מותג משקפיים חדש שיתחרה במותג של בר רפאלי ועל הדרך ישמש לו גם פרזנטור, לצד האקסית של המתחרה הגדול שלו אייל גולן, רוסלנה רודינה.

אלא שבסמוך להשקת האתר, שם יימכרו בבלעדיות זוגות המשקפיים, הדיווחים השונים מתבררים כלא מדויקים, כי על פי חברת היח"צ של המותג החדש, אדם לא נכנס כשותף בחברה אלא נכון לעכשיו רק נבחר לשמש כפרזנטור הראשי של המותג בישראל. רודינה לעומתו, נבחרה לככב לצידו פרזנטורית בנתיים רק לקמפיין הראשון.


עושה לו צ'יקי צ'י'קי די די? רוסלנה רודינה ועומר אדם (צילומים: דודי חסון)עושה לו צ'יקי צ'י'קי די די? רוסלנה רודינה ועומר אדם (צילומים: דודי חסון)

אדם ורודינה, שכבר שיתפו לאחרונה פעולה בצילומי הקליפ החדש שלו "כל החברות שלך 2"- שיר ההמשך ללהיט המצליח, התייצבו לאחרונה על סט הצילומים לקמפיין החדש והותירו אותנו לגמרי מבולבלים מרמת הקרבה שהציגו מול עדשת המצלמה והכימיה שנוטפת מהתמונות. תשפטו בעצמכם


מעיפה אותו למרחקים?מעיפה אותו למרחקים?

אוהבת אותו אמיתי?אוהבת אותו אמיתי?