אמש שודר פרק הפתיחה של הריאליטי החדש של יורם זק וארז טל בזכיינית "קשת" ו-16 דיירים נכנסו אל הלא הנודע, כארבעה מתוכם הודחו כבר על הפרק הראשון ושבו לחייהם הפרטיים. בין המתמודדים שנכנסו, בלט השם סמי דדון בן ה- 50 שהיה שותף של בית הקפה המיתולוגי באזל ומוכר כאיש ברנז'ה נודע. דדון חובב היוגה, למי שלא יודע, אומנם הציג עצמו בתעודת הזהות בכניסה לריאליטי החדש, כגיי אבל לפני כ- 17 שנה עוד כשהיה בארון, עוד כשיהודה לוי יצא עם אפרת בוימולד ואייל גולן ואילנית לוי היו הפאוור קאפל של הביצה, ניהל דדון מערכת יחסים ארוכה ויציבה עם מירי בוהדנה, זוגיות שגרמה ללא מעט אנשים להרים גבה.

הזוגיות בין השניים אף הבשילה לכדי הצעת נישואים כשבאותה תקופה, בשנת 2001 מירי בוהדנה הגישה את התוכנית "ברז", תוכנית עצות וטיפים בערוץ בריזה ובמהלך צילומי התוכנית האחרונה הפתיע דדון את בוהדנה כשזינק לסט והציע לה נישואים מול המצלמות. בוהדנה התלהבה ונענתה מיד בחיוב, אבל ההמשך כבר ידוע, השניים נפרדו ובמהלך השנים דדון יצא מהארון.


בימי הזוהר שלהם. סמי דדון ומירי בוהדנה (צילום ארכיון: אמיר מאירי)בימי הזוהר שלהם. סמי דדון ומירי בוהדנה (צילום ארכיון: אמיר מאירי)

(צילומי ארכיון רייטינג באדיבות יגל בר קמא)(צילומי ארכיון רייטינג באדיבות יגל בר קמא)
ככה הוא נראה היום. (צילום: ערן לוי)ככה הוא נראה היום. (צילום: ערן לוי)