אין ספק שאלו היו חודשיים מאתגרים עבור הפאוור קאפל של הביצה ושל "רשת" בפרט יעל בר זוהר וגיא זוארץ. לצד ניהול חיי משפחה עם שלושה ילדים, השניים היו עסוקים עד מעל הראש בתקופה האחרונה. זוארץ קיבל את תפקיד ההנחייה של "האח הגדול" לצד לירון ויצמן ובשבועות האחרונים נותר לבד במערכה כשזו ילדה את בתה השניה ויצאה לחופשת לידה קצת לפני סיום העונה, ואילו בר זוהר בדומה לשנה שעברה הנחתה את "הדו"ח היומי" לצד קובי מחט ודיווחה יום יום על מה שקורה בבית הסגור. 

הם מאוהבים וגם אנחנו. גיא זוארץ ויעל בר זוהר (צילומים: אמיר מאירי)הם מאוהבים וגם אנחנו. גיא זוארץ ויעל בר זוהר (צילומים: אמיר מאירי)

לאור הלו"ז הצפוף שלא השאיר לזוארץ ובר זוהר המון זמן רומנטיקה, שמחנו מאוד לראות שהצלם של TMI תפס בעדשת המצלמה שלו את השניים צמודים, מחוייכים ושמחים כשהם יוצאים ממסעדה אחרי בילוי לילי עם חברים. נראה שיב"ז ויג"ז שהרבה זמן לא נתפסו על ידי צלמי פפראצי היו די מרוצים מהמעמד ושיתפו פעולה, למרות הסיטואציה הקצת מביכה. אז רגע לפני שיתחיל הפרוייקט הבא גיא זוארץ ויעל בר זוהר השאירו את הילדים בבית והעבירו ערב עם חברים, כמעט בלי מצלמות או טלפרומנטים ופשוט נהנו מהחיים.
צמודים וחמודיםצמודים וחמודים

מצטערים שהפרענו לחגיגהמצטערים שהפרענו לחגיגה

לא יכולנו לוותר על כמה פריימים שלכם ביחד, מחוץ למסךלא יכולנו לוותר על כמה פריימים שלכם ביחד, מחוץ למסך

נשיקות וחיבוקיםנשיקות וחיבוקים