איציק זוהר ובת הזוג האיטלקייה לאורה שוב ביחד אחרי ארבעה חודשים של הפרדת כוחות.

>יגאל שילון נראה מסתובב עם הבן שלו, אייל, בתל אביב כשהבן חובש מסיכת אב"כ עם שלושה מסננים ושני מצננים. הסיבה, לידיעת הפתעת הבחירות משה פייגלין: החשש מסטלנות יתר.

שילון, זו לא עבודה בעיניים?


"אכן, אסור לו להריח קנאביס. בני אייל רגיש לריח המריחואנה".>יעקב בוזגלו עדיין לא נרגע מפסק הדין שלפיו הוא ייאלץ לשלם 250 אלף שקל לעיתונאי מוטי פשכצקי. את שאת הייסורים הוא בחר לשפוך על ליאורה.

שלום, יעקב. מה חדש עם המשפט?

"יש פסק דין נגדי".

תסביר.

"אין מה להסביר, הפסדתי 250 אלף שקל. יותר".

אתה חושב שמערכת המשפט לא עשתה צדק?

"ברור. לקבל תשלום כזה? ממש צודק. כאילו רצחתי או לפחות הרגתי, שלא נדבר על אנסתי. אין תקדים כזה. ממש צודק. מותר לשקר, אסור להגיד ‘שקרן'. לראש ממשלה מותר להגיד 'שקרן' 100 פעמים ביום".


(צילום: ערן לוף)(צילום: ערן לוף)


>משחק כדורגל מיוחד לזכר ענת אלימלך ז"ל התקיים השבוע באצטדיון רמת גן לרגל יום האישה הבינלאומי. נבחרת האומנים של ישראל שיחקה מול נבחרת הנשים של ישראל. אלימלך הייתה דוגמנית ושחקנית, שנרצחה על ידי בן זוגה ב–1997. בטקס המכובד נכחו שרת התרבות והספורט מירי רגב, ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, ממלא מקומו ליעד אילני, מחזיקת תיק מעמד האישה ושוויון מגדרי בעיר, עו"ד חיה מנע, יו"ר איגוד אומני ישראל יעקב מנדל, ומשפחתה של אלימלך. ביציע נצפתה הדוגמנית הבינלאומית סופי מצ'טנר, שהגיעה לעודד מהיציע את בן זוגה, השחקן תומר טליאס.