לא מעט דובר בתקופה האחרונה על הזוגיות המופלאה שנוצרה בין אייל גולן ודניאל גרינברג, הפאוור קאפל החדש בביצה עליו קראתם לראשונה כאן אצלנו ב-TMI. אחרי מפגשים משפחתיים, חופשות בחו"ל ומסיבת הפתעה מושקעת במיוחד, רבים הימרו שגם טבעת אירוסים תגיע בעתיד הקרוב אבל עכשיו נראה שלמרות שהשניים ממשיכים להדק את היחסים, מעבר למגורים משותפים זה לא משהו שנמצא בימים אלו על הפרק.

אז אתמול זה קרה וגרינברג נכנסה לנעליה של האקסית של גולן, רוסלנה רודינה והתייצבה על סט הצילומים לצד יוצא "הישרדות" יוסי בובליל לקמפיין הנעליים של רשת סקופ, להם שימשה בעבר רודינה פרזנטורית. במהלך היום חשפה גרינברג, שמתגוררת כיום בשותפות עם בר סנדלר חברתה לבית "האח הגדול" שהיא לא מתכננת להעתיק מגוריה לרחובות ולחלוק מגירות עם אייל, שכן לטענתה היא לא מאמינה במגורים משותפים בשנה הראשונה לזוגיות וכל אחד צריך את הפינה שלו.


חושפת. דניאל גרינברג (צילומים: דימה קרמינסקי)חושפת. דניאל גרינברג (צילומים: דימה קרמינסקי)

אבל אל תמהרו להסיק מסקנות כי את חג הפסח הקרוב היא תחגוג עם עם הבויפרנד גולן וילדיו, היות שהוריה טסים לערוך את ערב החג עם אחיה שגר בלוס אנג'לס. נראה שליל הסדר הולך להיות שמח במיוחד כי גרינברג שמאוד קשורה ואוהבת את ילדיו של הזמר טענה כי "הילדים של אייל הם התוספת הכי מתוקה לקשר שלנו".


 אדום עולה? אדום עולה?

צריכה את הפינה שלהצריכה את הפינה שלה

ואיך אייל הגיב לקרבה?ואיך אייל הגיב לקרבה?

נוצצים. אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: מוטי דביר)נוצצים. אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: מוטי דביר)