זוכרים שקראתם כאן ב-TMI בשבוע שעבר כי ברק שמיר הולך לחגוג יום הולדת 20 בנשף פורים חגיגי עם מקבץ גדול של חברים אבל בלי בת הזוג הטרייה שלו יעל שלביה שנמצאת בימים אלו בלוס אנג'לס לטובת עבודה? אז למרות היעדרותה, מסתבר שהערב השמח הזה הפך להיות אפילו עוד יותר מרגש, בעקבות הפתעה שארגן חבר שלו! קבלו.

הדוגמן המצליח הזמין אתמול את מיטב חבריו המפורסמים וגם אלו שפחות כדי לחגוג איתו החלפת עשור חדש בחייו באולם "עדיה" שביבנה, עיר מגוריו. אחד הרגעים המרגשים יותר באירוע היה הפתעה מוחלטת עבור שמיר, כשרגע לפני שעלו לבמה רועי סנדלר ונופר סלמאן הוקרן על המסכים סרטון מפתיע מחבר טוב של ברק שעזב ללוס אנג'לס לפני מספר חודשים ובו הוא מאחל לברק מזל טוב ליום הולדתו והפתיע אותו בבשורה "כדאי שתלך לארוז מזוודה כי בעוד 24 שעות אתה נמצא כאן על אדמת לוס אנג'לס". להזכירכם, לא רק החבר נמצא בעיר המלאכים אלא גם בת הזוג שהתבאסה להיות רחוקה מבן הזוג שלה ביום ההולדת שלו ותזכה לחגוג איתו בחופשה ראשונה בחו"ל מהר משחשבה.


גם חתיך וגם די ג'יי. ברק שמיר (צילומים: אור גפן)גם חתיך וגם די ג'יי. ברק שמיר (צילומים: אור גפן)

עוד חגגו: שיראל טולדנו, בת הזוג הטרייה של עומר אדם, בלי החבר המסלסל אבל עם אחיו גל ובת הזוג נועם בוהדנה (אחיינית של מירי), רומי פרנקל, עומר חזן עם החברה ליהי פרויד, מעיין אשכנזי, סופיה מצ'טנר והחבר תומר טליאס,אלין כהן, אימרי זיו, דורית ריבליס, אגם בוחבוט, גל גברעם, טום אביב, יוצאי האח הגדול אליאב רחמים ובר סנדלר, השורדת אורין ג'ולי, איתי לוי ועוד רבים אחרים.


צמודים? שמיר ורומי פרנקלצמודים? שמיר ורומי פרנקל

משפחה אחת גדולה. גל אדם ובת הזוג נועם בוהדנה ושיראל טולדנו, הנוכחית של עומר אדםמשפחה אחת גדולה. גל אדם ובת הזוג נועם בוהדנה ושיראל טולדנו, הנוכחית של עומר אדם

אגם בוחבוט וגל גברעםאגם בוחבוט וגל גברעם

השקיעה בתחפושת. אלין כהןהשקיעה בתחפושת. אלין כהן

אורין ג'ולי וטום אביבאורין ג'ולי וטום אביב

איתי לויאיתי לוי

צמודים. עומר חזן וליהי פרוידצמודים. עומר חזן וליהי פרויד

הזוג המלכותי. סופיה מצ'טנר ותומר טליאסהזוג המלכותי. סופיה מצ'טנר ותומר טליאס

איפה דניאל? אליאב רחמים ובר סנדלראיפה דניאל? אליאב רחמים ובר סנדלר

קוקו מי שם? מעיין אשכני!קוקו מי שם? מעיין אשכני!