בשורה קשה לכל המעריצים והמעריצות של הדוגמנית מריה דומרק: לידיעתכם, יוצאת "האח הגדול" מתכננת לארוז את חפציה, לעזוב את הארץ ולנסות את מזלה בניכר. דומרק שאוחזת בחשבון אינסטגרם עם למעלה מ-1.2 מיליון עוקבים ומטפחת קריירת דוגמנות בארץ, רוצה לנסות את מזלה גם בזירה הבינלאומית.

דומרק התייצבה אתמול על סט הצילומים לקמפיין של "לי קופר" אליו נבחרה לשמש פרזנטורית ליד הזמר המסלסל איתי לוי, וחשפה שהיא רוצה לפתח קריירת דוגמנות בינלאומית, חולמת להופיע על שער של מגזינים נחשבים, לדגמן בהלבשה תחתונה לויקטוריה סיקרט ולמותגים מובילים אחרים ולכן עלתה בה לאחרונה המחשבה לעזוב את ישראל ולעבור לגור בחו"ל.


עוזבת אותנו? מריה דומרק (צילומים: אסף לב)עוזבת אותנו? מריה דומרק (צילומים: אסף לב)

דומרק טרם הוחתמה על ידי סוכנות בינלאומית וכרגע התוכנית שלה היא להסתובב בין מדינות ולמצוא מי שייצג אותה בניכר. אבל השאלה החשובה ביותר היא מה יעלה בגורל הקשר שלה עם בן הזוג שלה מימי הריאליטי רועי קורנבלום כשתעזוב. אז לידיעתכם, שום דבר עדיין לא סגור ודומרק סיפרה ל-TMI שטרם ידוע האם היא תעבור עם רועי או לא, ומה יהיה בהמשך וכרגע היא נהנית מהזוגיות איתו. עוד הוסיפה והרגיעה כשאמרה שישראל זה הבית, זה מרכז החיים שלה ותמיד היא תחזור לפה, וכל מעבר לחו"ל יהיה עניין זמני. נראה לנו שאנחנו כבר מתגעגעים.


מה יעלה בגורל הקשר? מריה דומרק ורועי קורנבלום (צילום: אביב חופי)מה יעלה בגורל הקשר? מריה דומרק ורועי קורנבלום (צילום: אביב חופי)

בינתיים מנצלת את הזמן לעבוד בארץ. דומרק עם איתי לוי (צילום: אסף לב)בינתיים מנצלת את הזמן לעבוד בארץ. דומרק עם איתי לוי (צילום: אסף לב)

היא נותנת טיפים בדוגמנות והוא בשירההיא נותנת טיפים בדוגמנות והוא בשירה