חשבתם שאחרי ההצקות על חתונה הפולניות נגמרת? אז זהו, שלא. הדוגמנית והאיט גירל דנה זרמון שנישאה לפני כשנתיים לבחיר ליבה גיא ביטון דיברה לא מעט בתקשורת וגם ברשתות החברתיות שאנשים כל הזמן פונים אליה בשאלות על הרחבת המשפחה. "כמעט ואין יום בשנתיים האחרונות שלא שואלים אותי לפחות פעם אחת מה עם הריון, מתי אנחנו מתכננים להביא ילד ולמה אנחנו מחכים", מספרת זרמון. עד היום היא הקפידה לענות בסבלנות רבה והבטיחה שיש עוד זמן עד שהיא ובעלה יחליטו להרחיב את המשפחה, אך כעת יש תפנית בעלילה וזרמון חושפת לראשונה "אני מוכנה להיות אמא".


הורסת, מחכים לראות אותך בהריון! דנה זרמון (צילומים: אלירן אביטל)הורסת, מחכים לראות אותך בהריון! דנה זרמון (צילומים: אלירן אביטל)


אחרי לילה מתוח של מדגמים וספירת קולות, התייצבה זרמון לפנות בוקר על סט הצילומים של חברת adidas לטובת קמפיין לנעל החדשה YEEZY BOOST 350 מבית המותג האייקוני של קניה ווסט. בצילומים, שנערכו באווירת משפחת הקרדשיאנס ובה השתתפו גם סופיה מצ'טנר, קים אור אזולאי, אלין כהן ואגם בוחבוט, נשאלה דנה על ידי אחד מאנשי ההפקה את השאלה הקבועה והפעם ענתה: "האמת שזו הפעם הראשונה שאני יכולה להגיד בלב שלם שאני מוכנה להפוך לאמא. לא אשקר, הרצון מתחיל לקנן בי והתחלנו לדבר על הרחבת המשפחה ולהיערך לכך". אנחנו כבר מחכים לבשורה המרגשת!


פאן אין דה סאן. קים אור אזולאי, דנה זרמון וסופיה מצ'טנרפאן אין דה סאן. קים אור אזולאי, דנה זרמון וסופיה מצ'טנר

שטויות ונהנותשטויות ונהנות

כמו בריו. אגם בוחבוטכמו בריו. אגם בוחבוט

קרדשיאנס. אלין כהן, אגם בוחבוט, דנה זרמון, קים אור אזולאי, סופיה מצ'טנרקרדשיאנס. אלין כהן, אגם בוחבוט, דנה זרמון, קים אור אזולאי, סופיה מצ'טנר