זהו, הבחירות מאחורינו ועם ישראל נמצא שבוע בדיוק לפני חג החירות, האביב או יש כאלה שיכנו אותו הניקיונות וזהו פסח כמובן, אז אם עדיין לא התחלתם להתארגן לבואו של אליהו הנביא לשולחן החג זה בדיוק הזמן. קחו לדוגמה את מלכת היופי לשעבר אילנית לוי שלמרות שפעם היה לה כתר, הופכת בתקופה הזו ל"לכלוכית" ולוקחת מאוד ברצינות את עניין הניקיון והכנת הבית לליל הסדר.

בעוד אתם אולי (וגם זה ממש לא בטוח) כבר סידרתם את הארונות, ניקיתם את האבק מעל המדפים והכנתם את השטח להבערת חמץ, לוי או בשם המשפחה החדש שנוסף לה לאחרונה לאחר נישואיה לאלירז- שדה, חשפה בפני העוקבים שלה שמעבר לכך שהיא חולת ניקיון, יש לה סטייה נוספת ובכל תחילת אפריל היא מעסיקה צבעים שיחדשו לה את הצבע בכל רחבי הבית.


חולת ניקיון? אילנית לוי (צילום: איציק בירן)חולת ניקיון? אילנית לוי (צילום: איציק בירן)

הצבעים בפעולה. הבית של אילנית ואלירז (צילום: אינסטגרם)הצבעים בפעולה. הבית של אילנית ואלירז (צילום: אינסטגרם)

אם זה לא מספיק, על הדרך המנחה היפה ניצלה את ההזדמנות לספק לעוקביה שעם חידוש הקירות התעורר לה החדש גם לשיפוץ קטן ושדרוג של הבית. בכל זאת, אחרי שהם עברו את החתונה הגיע הזמן גם לחשוב על ארגון מחדש של הבית אולי לתוספת חדשה וקטנה למשפחה?


ואן ביג האפי פמילי, עם קירות נקיים! ליאם ואלין גולן, ואילנית לוי ואלירז שדה (צילום: פזי אברמוביץ)ואן ביג האפי פמילי, עם קירות נקיים! ליאם ואלין גולן, ואילנית לוי ואלירז שדה (צילום: פזי אברמוביץ)