לצערם של צופי הישרדות, הדוגמנית הבלונדינית עם הבקיני הקטנטן כבר לא תקפץ במשימות על האי כי אמש הודחה אלכסה דול ובכךהיא המתמודדת השישית של הישרדות VIP שנאלצת לעזוב את האי. בוילת המודחים חשפה דול באומץ רב מול המצלמות שלמרות כל ההצלחה הגדולה שלה בתחום הדוגמנות, הנפש שלה הייתה חולה והיא סבלה זמן רב מהפרעות אכילה ובולמיה ובילתה בבתי חולים אך סיימה בנימה אופטימית ושיתפה כי לבסוף הצליחה בכוחות עצמה להתגבר על המחלה.


בדרך להישרדות. אלכסה דול (צילום: מתן צור)בדרך להישרדות. אלכסה דול (צילום: מתן צור)

אחרי שפתחה את אחד הסודות הכמוסים שלה על המסך, מחליטה דול למנף את סיפורה האישי ולצאת בקיץ הקרוב במסע הרצאות על סיפור החיים שלה, במסגרתו גם תיתן לנשים ונערות הסובלות מהמחלה כלים כמו איך לאהוב ולקבל את עצמן. גם בפסח הקרוב מתכננת דול מפגש מעריצים בו תספר על חייה הקשיים והכלים להתמודדות.

רגע אחרי שהודחה אמש שיתפה דול באינסטגרם תמונה שלה לצד דברי סיכום על החוויה שעברה על האי וכתבה: "יצאתי למסע חיי לפני חצי שנה. יצאתי למסע שלא ידעתי למה לצפות. מצד אחד, הזדמנות גדולה ומצד שני סיכון. רוצה להגיד שאני גאה בעצמי. גאה בעצמי ששרדתי את הקור, הרעב המשימות הפיזיות ואת האנשים. גאה בעצמי שנלחמתי עד הסוף. אבל סופים הם בלתי נמנעים והנה אנחנו פה. אין ספק שעשיתי טעויות במשחק ואין ספק שאם הייתי כמו מתמודדות אחרות או סותמת את הפה שלי כמו שחלק מהגברים במשחק היו רוצים הייתי נשארת יותר אבל זאת כבר עבודה שלי על עצמי. שמחה שהלכתי לתוכנית כזו כדי לקבל הזדמנות לצפות בעצמי מהצד. לראות מה הפלוסים ומה המינוסים שלי. לכל בני האדם יש דרך לעבור בעולם הזה, לעבוד על עצמינו ולשאוף להשתפר בכל יום. 


אלכסה דול (צילום מסך)אלכסה דול (צילום מסך)

אני גאה לקבל מאות הודעות מילדות, נשים, גברים ומשפחות שתומכים בי, רואים את האמת שלי ורואים את מה שמסתתר מאחורי העיניים הצהובות שלי. אין סיפוק גדול יותר מהידיעה שאני דוגמא לנשים בכל הגילאים לעמוד על שלהן, להגיד את דעתן, לא להוריד את הראש בפני שום גבר אלים ( מילולית ופיזית, מבחינתי זה איתו הדבר ! ) דוגמא לזה שאפשר להתווכח גם בלי לצעוק, להתלהם ולהעליב. יש אמת אחת. תמיד. אני בוחרת לכבד את המתמודדים, לא אציין שמות של מתמודדים כמו שעשו לי בחודשיים האחרונים ברשת. לא אעשה שיימינג ולא אשפיל כמו שעשו לי- כי יש לי את הבחירה. ואני בוחרת בטוב. הבנתי שמשחק כמו הישרדות לא בשבילי. אין מה לעשות, צריך להיות שקרן טוב, שחקן , צבוע ומסתבר גם אישה קטנה, שקטה ואחת שאומרת אמן לגברים מסביב. עומדת מאחורי כל מעלה שאמרתי במועצת השבט האחרונה שלי. אני בוחרת להגיד תודה על התקופה, על החוויה , על הלמידה ולהמשיך הלאה בחיי. תודה שהייתם שותפים למסע שלי, אוהבת אתכם חיממתם לי את הלב. כל תגובה שלכם, כל הודעה שלכם חיזקה אותי".

 

אלכסה דול אישרה את פרטי הידיעה